Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk, attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk, attól tartok vége lesz?

Figyelt kérdés

A parommal tegnap nagyon össze vesztünk. En nyűgös voltam de mondtam is neki, betegnek is ereztem magam. Majd ilyenkor beszol hogy mar megint hogy nyitottam ki a müzlis zacskot, az utóbbi idobe folyamatosan szolt valami kis aprosagert, holott o is aztan szet hagy mindent en meg pakolok utana, de ha en nem ugy csinalok valamit van hogy morog erte, es en ezt mondtam neko hogy mostanaba ugy erzem mindig valamit rosszul csinalok,hogy belekot belekot mindembe amitnnem jol csinalok. mar elore tudom hogy szolni fog valamiert. Es ezen kiakadt, mert hogy olyan stilusba mondtam amin fel tudja magát húzni, hat ugy is lett. Szokasosan becsapja az ajtót, es duhong. Aztan vissza jon probal beszelni de en ujbol mondram majd megint tiszta ideg. Aztan már beszelni se lehetett vele. Lekezeloen beszélt, tiszteletlenül dobalozott stb. en vegig probaltam normalis hangsulyba de a vegen nagyon elboritotta az agyam. Es aztan mar en is ordibaltam de minden kijott csal ordibaltunk en mondtam na itt vége, elegem volt ennek nincs ertelme, meg se hallgatjuk egymast, es annyira elfajult hogy ez mar sok. Oltoztem mondtam majd jövök a cuccaimert, mondtam hohy mar az elso szakitasnal tudhattuk hogy ez lesz. Aztan elmentem sirtam jott utanam. Mondtam memjel vissza miert jössz utánam. Mondta sirva hogy alljak mar meg. Mondtam neki hogy nem tiszteljuk egymást, azt mondta lehet igazam van hogy helyzetekben nem adunk egymasnak kello tiszteletet. Mondom van igy ertelme? Egy par dolog meg elhangzott. De ugy ereztem besokalltam akkor azert mondok ennyi mindent es tudom nem helyes hohy meregbol ennyi minden kicsuszik a számon. Majd hosszabb ido utan elindultam es mar nem jott utanam. Azt mondta elfogadha a dontesemet es nagyon sajnalja hogy igy beszélt erzi a sulyat. Nem mentem haza valami meg oda huzott. Sajnos nagyon szeretem őt, erős erzelmek kotnek hozza. Es nehezen tudom elegnedni. Ultem meg egy ideig a buszmegalloba kozben folyamatosan irt. O nem mondott semmit ez alatt a veszekedés alatt es meg akartam hallgatni mondram neki hohy meg beszelni akarok.hogy miert tort igy ki mi a baja. Elmondta hogy nekem is van neha egy olyan stilusom ami nagyon fel tudja idegesíteni. Neha sikerul neki hogy figyslmen kívül hadja es neha elojon ez benne. De hat mondom akkoe sem erdemeltem ezt. Azt mondta igazam van. Bizonytalanok voltunk azt mondta szakitottam vele elmentem. Amiker mondram benne is megmaradtak. Azt mondta nem tudja hogy ennyi serelem utan tudnank e folytatni. Hogy mely nyomot hagyott benne is.

Aztan irt probalt kezdemenyezni, de mondtam neko hogy amig o is bizonytalan nincs ertelme, majd ha mar biztosan tudjuk mit akarunk akkor keressuk egymást. Beszelni akart de azt mondra akkor nem erolteti magat ram.


Most nem keressuk egymast, egyaltalan ennyi sérelmet el lehet felejteni egymasnak? Van meg értelme?


2020. júl. 13. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, el lehet, de normálisan le kellene ülni, ès megbeszèlni egymással. Most ok, idegből egymás fejère zúdítottatok mindent, ez arra jó volt, hogy vègre őszíntèk tudtátok lenni, ès mindenki elgondolkodtat azon amit "kapott". Aztán ha ez megvolt, akkor le kell ülni, ès átbeszèlni.
2020. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Noname hülyeségen akadt ki. Necces. Azt is vedd figyelembe, hogy a kapcsolatotokba egyszerre van jelen a gyűlölet és a szeretet,ami nem biztos hogy szeretet, bár ezt nektek kell tudni. Egymást villámhárítóként használjátok. Nagyon necces. Nem tisztel egyáltalán!


Nem kapcsolat ez, csak megszokás, benne ragadtatok egy idealizált képbe, nincs mögöttetek 40 év békés együttlét, szóval ez szerintem nem egy krízis helyzet, amit mondjuk külső tényezők okoznak és azért viselkedik így, ez szerintem nem szerelem.


Szinte biztos, hogy van valami tőled független problémája, amit nem tud megoldani, de nem krízis, és téged bánt lelkileg, nagyon necces.


Nem beszélitek meg, nem kommunikáljátok le, csak 5 éves módjára reagálja le, miután rájött, hogy tiszteletlenül viselkedett, de te is felveszed az 5 éves viselkedését, mert te is elkezdesz ordibálni vele.


Nem értem miért jöttél össze vele újra, szerintem az ilyen nem szerelem, vagy maximum olasz ember típusú szenvedélyes érzelmek, lángolása, láttam ilyet utcán, zengett a fiatal 20-as pártól az utca, úgy veszekedtek. Éretlen 5 évesek módjára próbáljátok megoldani a noname problémákat.


Szerintem ez nem kapcsolat.

2020. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt válaszolok! Amiket írtál privátba hidd el, nem a te dolgod terápiázni, mert csak tönkre mész.


Dühkezelési problémái vannak, és akkor mégis csak tőled kívülálló krízis helyzet miatt azok alapján amit írtál, súlya van ennek, de nem te vagy a forrása, magyarán olyan kezet üt képletesen, ami nem tehet a problémájáról. Amíg nem jut el odáig, hogy ezt letisztázza magában egyszer s mindenkorra, addig a következő kapcsolatai is ilyenek lesznek egy idő után, hacsak nem kifog egy pszihológust.


Jól tetted, hogy szakítottál újra, ez a kapcsolat már nem kapcsolat, mert rajtad vezeti le a problémáját.


Nem tisztel téged egyáltalán, ha tisztelne nem viselkedne veled így!


Tudom nehéz, de hidd el jó döntést hoztál maga miatt is, és magad miatt is.


Mert így lehet te kerültél volna nagyon nehéz lelki krízis helyzetbe. És akkor foghatta volna a fejét, hogy Úristen mit tett azzal a nővel akit állítólag szeret. Lelkileg kikészített volna, már most is ki vagy készülve. Jogosan voltál vele flegma, és dühös. Nem volta oka egy kis chips-es zacskó miatt kiakadnia, érzed a súlyát?


Nonam probléma, magyarán ha azt is megmondja hogy egy chips-es zacskót hogy bonts ki, de ő maga nem figyel a saját környezetére, akkor mi lett volna később, mit tilt és mit akar majd megmondani hog mit csinálj így, mert neki ez úgy nem tetszik. Manipulált is tudattalanul, ezt azért írom, mert írtad az okát miért viselkedik így, nem tudatosan de manipulál.


Neki kell eljutnia oda, hogy ne kavarja a gyerekkortól fennálló sérelmeit független emberekkel és helyzetekkel.


Ha tisztázta és sikerült ezeket elengednie, akkor tud normális kapcsolatot kezdeni. Első körben saját magának kell ezen dologra rájönni.

2020. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mielott igy össze vesztünk nagyon ji volt minden. Nagyin sokszor össze veszhettubk volna igy de szépen lereagaltuk, felre vonultunk es mikor lenyugodtunk megbeszeltuk. A hulyesegeimet sokszor tényleg nyugodtan reagalta le látszott rajta hogy akarja. Hosszu ideig nem volt ilyen durva veszekedes. Mert Meg értettük egymast ha valami baj volt. Es nem ertem most miert kellt igy ki magabol. Tenyleg mintha mem is o lenne. Eddig figyelt rám, es erdekelte hogy mi van velem, es mindig megnyugtatott ha volt valami bajom. Most viszont megbantott. Es utalom mikor igy kifordul magabol mert nem igy szokott tobbmyire viselkedni velem. Csqk vannak idoszqkok mikor elojon nala. Es nem tudom miert.
2020. júl. 13. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:

*Nem volt oka


*hogy

2020. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg hogy mi a baja, mert valami nagy problémája van.


Ilyenkor meg kell fogni a fejét és csekkolni hogy nem e lázas, mert valaki ha beteg előfordul, hogy így reagál!


De ha együtt maradsz vele, mindenképpen el kéne mennetek párterápiára, a gyerekkori dolog miatt.


Akinek írtál privátot, én vagyok ez a válaszoló.

2020. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az okát kell mindenképpen megkeresni! Az biztos hogy valami lelki sérelem miatt kivetít és dühkezelési problémája van. Valami a környezetében vagy egy szó, vagy egy cselekedet lehet kiváltja.


Nem tudom az is lehet hogy gyerekkorba látott valamit amitől megrémült, és van valami ami ezt kiváltja nála, egy szó, egy cselekedet, egy helyzet. Mindenképpen kell neki segítség, de te ehhez egyedül kevés vagy.

2020. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mert elég hasznosak most, mivel sok minden kavarog a fejemben. Meg adok egy kis időt arra hogy le nyugodjon ő is. Es megkerdezem tőle miert viselkedett igy mi volt benne. Fogalmam sincs mi lesz meg. Ha megis akarjuk meg a parterapia szerintem valoban segitseg lenne dolgokban. De majd idővel kiderul hogy mennyi értelme van még. Ha nem szeretnem már rég nem húznám, tul sok a szep emlék lehet ez a baj. Es hogy egyebkent szépen banik velem, mikor nincs ez.
2020. júl. 13. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
A veled valo problémáját veled kéne megbeszélnie. De itt a legnagyobb probléma hogy a saját sérelmeit rád vetíti ki. Van hogy az alacsony önértékelés következtében a jó dolgokat és a normális beszédet nem tudja úgy értékelni ahogy kell fusztrálja, sok neki. Ezzel csak az a baj hogy már most olyan útra lépet amit otthon látott magyarán a szülei cipőjét nem tudta levenni ugyanúgy beszél veled mint ahogy beszélnek vele a szülei. Magyarán ez a példa fixálódott a kb. 20 év alatt. Ez azért veszélyes mert ha veled így beszél mi lesz majd ha netalántán együtt maradtok és gyereketek lesz de nem kértetek life coach vagy pszihológus segítségét aki tudná hogy tudja a barátodat arra a jó útra terelni ahol a barát tudná saját maga oldani és elengedni az elszenvedett sérelmeket. Ha nem kértek segítséget mi lesz majd a gyereketekkel. A bántalmazó kapcsolatok egy része a bántalmazó is elszenvedett vmilyen bántalmazást gyerekkorba csak kérdés hogy felül kerekedik rajta vagy ugyanúgy bántalmazó lesz. Ezek penge élen táncoló dolgok. Most még helyre lehetne billenteni. Csak kéne segítséget kérnetek ha te nem tudod kezelni es ahogy olvasduk nem tudod kezelni mert te is adod az ordibálást ahelyett hogy az elso ilyen válasz után csöndben ránéztél volna és megbeszéltétek volna értelmesen amennyiben ez sem működik akkor jön a segítség kérés vagy a dobbantás.
2020. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*ahogy olvastuk


Csak válaszoltam a privát leveledre de én nem vagyok szakember egy szimpla civil vagyok és ennél több tanácsot nem tudok adni. Ne haragudj nem szeretnék privátba válaszolni. Szakember segítségét kell a beleegyezésével kérnetek. Mert ha nem akarja akkor nem fog előre vinni semmi a kapcsolatotokban hiába eröltetnéd.


Értelmesen meg kell beszélni ha nem beteg és nem azért reagált így mert valami kerülgeti és ez az egész x időnként ismétlődik akkor lehet az lenne a legjobb ha elengednétek egymást.


Nem tisztel ilyenkor ilyenkor szerintem ki is vetít mert szerintem ilyenkor a sajat sérelmeit probalja rad tenni, olyan mint egy nyugvó vulkán, csöndes nyugodt nem köpköd csak valami időnként elinditja nála a láva folyamot akkor lesz jó mikor már kialszik az a sok gyülölet és sérelem benne. Nem birja el ordit hogy segitsegre van szuksege de nincs joga rad tenni a sajat serelmeit az az o egyeni sajat serelme csak ő tudja megoldani és nem más. Máskülönben vagy te mész tönkre vagy szakítotok x havonta mindig.

2020. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!