Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged el, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged el, vagy mit akar?

Figyelt kérdés

Bő fél éve vagyok együtt egy férfival. Úgy-ahogy. Megbántottam 1x semmi hűtlenség nem volt a részemről. Nem ilyesmivel. Egy dolgot túlreagált, nem is úgy gondoltam ahogy mondtam. Honapokig emiatt csak "barátok" voltunk extrákkal. Folyamatosan tartottuk a kapcsolatot egész nap beszélgettünk. Aztan megint elkezdett közeledni érzelmileg jobban. Sosem hagyott mármint amikor nem voltunk együtt akkor is folyamatosan foglalkozott velem. Amit furcsálltam is egy csak baráttól. De jól esett, örültem neki.

Bő 2 hónapja megint együtt vagyunk. Viszont a kapcsolatot titkolni kell mert jelenleg válófélben vagyok. Nem ez a lényeg. Ez a legkisebb baj. Iszonyú keveset találkozunk az én munkám de főleg az ő elfoglaltságai miatt. Szexuálisan lassan 7 hete nem voltunk együtt. Ki lehet bírni persze. De nem értem az egészet mert vannak furcsaságok. Mikor megegyezünk hogy találkozunk neki mindig közbe jön valami. Hetek óta. Holnap is lehetetz volna. De kezdek átlátni rajta már par hete hogy ezek az elfoglaltságok csak kitalációk. Ha nem is mind. Mindegy hogy honnan de tudom. Mar mikor megegyezünk hogy találkozunk úgyis tudom hogy nem.lesz belőle semmi, mert az utolsó pillanatban mindig közbe jön valami. Ezen kívül nagyon sokat foglalkozik velem naponta többször mondja hogy szeret, hiányzok neki, félt, vigyáz rám, segít dolgokba. Mindent megkapok tőle ami fontos. Vagyis majdnem... és nem értem egyszerűen. Mindig közbe jön valami. Miért nem mondja meg hogy akkor mit akar??? Miért nem találkozik velem? Szexuálisan is rendben voltunk mindig. Teljesen magam alatt vagyok. Nem akarnám őt sem bántani de egyre nehezebben bírom hogy reménykedek a talalkozásban, várom, de semmi mert mindig van valami amiért nem. És tudom hogy nem mind valós. Hiteget. Olyan foglaltságokat mond ami tőle függetlenül jöhet. Benne van. De nem igaz hogy mindig. Én már belefáradtam. Az a baj hogy teljesen beleszerettem. Iszonyúan fáj ez. Fogalmam sincs miért csinálja.


2020. júl. 13. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondani sok mindent lehet, de a cselekedetei azt mutatják, hogy az életében megjelent egy másik ember, aki még nem biztos a számára, de már képben van. Csak gyáva ezt megmondani neked, és olyan mint a férfiak zöme, amíg nem kapaszkodik az új ágban erősen, a régit nehezen engedi el.
2020. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*egy másik ember-másik nő
2020. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1+Inkább zárd le, engedd el, így kevesebb fájdalommal, és hamarább tudsz túllépni. Annak értelme nincs, hogy egy másik nővel küzdj, meg akkor annak a másik nőnek végig éld a mocskos játékát, és a végén még megundorodsz tőle is.. Amelyik férfinek te kellesz, azt nem lehet elvinni és legalább az emlékeket őrizd meg róla..Mi nők sok mindent kibírunk-szó nélkül.
2020. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amikor az ember szavai és tettei teljes mértékben ellentmondanak egymásnak, akkor teljesen alap, hogy a tetteket vesszük figyelembe. Pofázni bárki tud bármiről, ha tényleg szeretne akkor nem hitegetne ilyen módon. Ha jót akarsz magadnak, akkor most lezárod és többet nem foglalkozol vele.
2020. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem azt hogy hűséges lenne. Ennyi ideig...

De nem is hozom fel neki a dolgot. Boldoggá tesz. Online, telefonon.🤷‍♀️ Röhejes az egész.

Mindig elérhető amúgy nincs olyan hogy órákra elérhetetlen. Folyamatosan kommunikálunk. Mas nő ettől még lehet..

Nagyon fáj. Annyit adott. Mint még soha senki. De úgysem talalkozunk. Várok még pár hetet. Kínzom magam. Rá szeretnék jönni mi van emögött.

2020. júl. 13. 17:56
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most jött rá, hogy egy nagyon nagy qva akarja kihasználni.
2020. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, de ostoba vagy. Jót szórakozik veled, melletted meg van még minimu 1 nője. Ő csak örül, hogy titokban kell ezt tartani. Neten foglalkozik veled? Hát, neked ennyi is elég, meg is kell erőltetnie magát nagyon... :D
2020. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Néhány percre hetente találkozunk. De csak annyi.
2020. júl. 13. 18:03
 9/17 A kérdező kommentje:

6os válaszoló.

Milyen qva?????

Az én lennék? Milyen jogon mondod ezt?

Nem vagyok az!

2020. júl. 13. 18:05
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Jah, megjelent nálad a piros boríték...buktad :) ez hasznos funkció azért :)
2020. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!