Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellene ebben alkalmazkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene ebben alkalmazkodni mindkét félnek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több éve ismerjük egymást de 1,5 éve élünk együtt.Sajnos a szex mennyiségében eltérő az igényünk mégsem akar egyikünk sem szakítani.

Én (nő) heti 1-2 szer szeretném párom minden nap.Feldobtam az ötletet akkor legyen heti 2-3 alkalom.Sajnos ennek ellenére többször előjön a vita ezen, hiába mondom páromnak neki is alkalmazkodni kell mert ez egy kapcsolat alapja.Jogosan elégedetlenkedik párom?


2020. júl. 14. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettőtöknek kell engedni, te már megtetted, akkor nem érdemes ezen vitatkoznia. Ha nem képes kompromisszumra, akkor inkább szakítani kellene.
2020. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Nekem több volt az igényem, volt páromnak kevesebb... én muszájból alkalmazkodtam, ő nem akart. Nem is akartam volna erőltetni, mert úgy azért én sem tudnám élvezni a szexet, ha látom rajta, hogy ímmel-ámmal teszi, mintha erőszakot tennék rajta. Szakítás lett belőle.
2020. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyeneknek előbb-utóbb szakítás lesz a vége.
2020. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért ha mindenki ugyanannyira alkalmazkodik, akkor ne 2-3-at ajánlj, ami csak 1-el több, mint amit te szeretnél, míg 4-el kevesebb, mint amit ő szeretne...

3-4 alkalom lenne a valós kompromisszum

2020. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyet èrtek a #4-es válaszolóval. Az nem kompromisszum, hogy 1-el megnövelted a számot, míg ő mèg mindig 4-el kevesebbel kell beèrje.

Ha neked ennyire nem megy több, akkor nem èrdemes erőltetni sem, de ez esetben nem illetek össze.

2020. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

4-5: a szexről le lehet mondani 1-2 napra, viszont úgy szexelni, hogy nem akarsz, az konkrétan a legalizált nemi erőszak. Ez az az eset, amikor annak kell alkalmazkodni, aki többet szeretne. Olyat bármelyik félnek joga van mondani, hogy bocs, de most nincs kedvem. Olyat viszont egyiknek sincs: hogy márpedig fogsz, ha akarsz, ha nem.

Ebben szerintem nincs olyan, hogy kompromisszum.

2020. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

"Ez az az eset, amikor annak kell alkalmazkodni, aki többet szeretne. "


Nem. Ez az az eset, mikor el kell gondolkodni a szakításon, mert nagyon eltèrőek az igènyek. Igen, a szexről le lehet mondani 1-2 alkalommal, de ha rendszeresen csak a töredèke teljesül annak ami jól esne, akkor az baromi fusztráltá tudja tenni az embert.

A mellèkelt ábra is mutatja, vita van belőle, hosszú távon rá fogja nyomni a bèlyegèt a kapcsolatra.

2020. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Valaki azt mondja, hogy alkalmazkodni kell.

Valaki azt, hogy szakítani.

Én meg azt mondom, hogy át kell gondolni, mi mennyire fontos. Van, akinek nem esik nehezére, ha kevesebbet, vagy többet kéne szexelnie. Van, akinek meg igen. Ha valakinek egy kapcsolat alfája és omegája a napi négyszeri szex, de a másik meg szinte már aszexuális, és negatívumként éli meg, ha heti egynél többször kell, akkor bölcsebb a szakítás. Mert valamelyiküknek folyton rossz lesz. De ha mondjuk nem okoz különösebb szívfájdalmat, hogy nem napi 4-szer, hanem csak kétnaponta egyszer szexelhet, és a másiknak sem negatívum, ha heti 1 helyett 3-szor szexel, akkor a két igény egész jól összehangolható. De nem csak a szexben, hanem gyakorlatilag minden eltérésnél ez így van. Ha kardinális kérdés, amin nagyon fájna változtatni, akkor talán jobb külön. De ha igazából nem okoz különösebb gondot, akkor tökéletesen működhet.

2020. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem nincs kedvem, vagy a női dolgok örömeit élvezem akkor a párom megoldja magának.

Ennyi.

Ha ő túl fáradt és bealszik akkor én is megoldom magamnak. Felnőtt emberek vagyunk, sosem volt ebből probléma.

2020. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!