Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan csaj, akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, akivel nem kell állandóan írogatni?

Figyelt kérdés
Őrület, hogy minden barátnőmmel folyamatosan messenger-kapcsolatban kell lenni... Az aktuálissal is, pedig egy helyen dolgozunk. Nem lehet így dolgozni, vezetni, stb. hiszen egyfolytában elvárták és elvárja is a mostani barátnőm.
2020. júl. 14. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a párom amikor dolgozik, akkor napi 3-4 alkalommal írunk csak 10 percre kb.

De most is, kb 2 órája nem írt, mert ismerősökkel van. Én ebből nem szoktam balhét csinálni és ő sem. Van magánéletünk. Viszont volt olyan párom, akinek ha 10 percig nem írtam, már hívott.

2020. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemhiányosak. Találnod kell egy olyan lányt, aki hasonló értékeket képvisel, és fontos számára, hogy legyen mindkettőtöknek saját tere. Nem kell mindig a másik nyakán lógni.
2020. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyfa_szt is kapnék. Szerintem messengeren szinte csak macskás videókat, meg vicces képeket küldözgetünk egymásnak. Mikor találkozunk, akkor beszélgetünk. Telefonon, üzenetben, csak ha valami nagyon sürgős.
2020. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces... Az életben ilyet meg nem éltem meg pedig nő vagyok.😂 De hallani sem hallottam ilyesmiről még.A szerelem szep nagyon, de azért egész nap a neten üzengetni és elvárni a másiktól hogy folyton válaszoljon is érdekes.Mi egy nap egyszer beszélünk a párommal telefonon teljesen kielégít mindkettőnket.

Próbálj meg vele beszélgetni erről és megbeszélni vele hogy ezen változtassatok. Sok sikert!👍

2020. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Vannak olyan nők, akikkel nem kell folyamatosan kapcsolatot ápolni. Szerintem pont neked valók. Igaz, minden menetnél fizetni kell nekik, de megéri, hogy ne kelljen a dugáson kívül is vele foglalkoznod, nemde?
2020. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek introvertált lányt, (saját bevallása szerint az), aki párkapcsolatban él. A barátja is magának való. Dúl a szerelem, de nem mennek egymás agyára. Több éve együtt vannak és van olyan idő a napjaikban, amikor mindkettő olvas, gépezik, akármi magányos elfoglaltság.


Amúgy mit dolgozik a barátnőd, hogy ráér munka közben írogatni? Még egy irodista ismerősöm is úgy el van havazva hogy rá se néz a telefonjára, nem hogy a fizikai dolgozók.

2020. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs is, hogy valaki 0-24 elérhető... Mi is alapvetően folyamatosan chatelünk, de ha egyikünk dolgozik/vezet/programja van akkor alap hogy nem fog annyit írni. Pl. a párom a munkahelyén szinte csak ebédszünetben elérhető... Ha valaki ezt nem érti meg ott nagyobb a baj annál mint hogy folyamatosan beszélgetni kell vele.
2020. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!