Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valóságos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóságos, hogy csak haverként tekint rám?

Figyelt kérdés
A volt barátom az elmúlt egy hónapban többször megemlítette, hogy megölelne, vagy én megölelhetném őt. Volt hogy szívecskét küldött, és azt mondta aranyos vagyok. Egyszer elhívott találkozni, de nem jött össze végül, és legalább 5x felhívott részegen éjszakánként. Mikor egyszer felvettem, azt mondta jobb lenne, ha én is ott lennék. Ma kérdőre vontam, és azt mondta haverként írt és néha hiányoztam neki. De ha haverként gondolt rám, akkor ezek nem voltak kétértelműek, és akkor miért kellett ilyeneket mondania?

2020. júl. 15. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem talalt mast meg. Ha egy pasi akar akkor azert tenni fog, nem is ertem miert beszelgetsz vele. Keress mast
2020. júl. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem talált mást még

Jobbat érdemelsz nála

2020. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Részegen kanos volt csak.
2020. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!