Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ennyire az Ex?

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok válaszolók!

A kérdésem a következő:

Volt egy előző baratnöm első nagy szerelem ott semennyire nem zavart Ex-sek témák,viszont azota van egy ujabb baratnőm akivel sokkal jobb a kapcsolat és,meg van a szeretett oda-vissza amit az előzőnél nem nagyon volt meg,a mostani barátnőm 2csávóval volt együtt(az elozo sokkal tobbel) de ez a 2 is nagyon idegesit,akar hanyszor szóba jön elborul az agyam.., főleg aki volt neki elsőnek az a Unoka testvérévell van most együtt és neha össze futnak de ezt valahogy nem birom benyelni.. Mindig idegrohamos leszek,én meg mondtam neki hogy engem bese mutason nekik,amit tudomásul vett egy szóra,de viszont miert idegesit ez ennyire amikor az előző kapcsolatobnan az ex semennyire nem érdekelt..?!



2020. júl. 15. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Na, ezt a kettot is kar volt elmondania.


Nojj fel, es ne "jojjenek szoba".

2020. júl. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Félsz, hogy elveszíted, ezért van ez. De a látottak alapjáni tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen emberek mint te vagy, idő kérdése és el lesznek hagyva.
2020. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg támadott a zöld szemű szörny (féltékenység) jobb ha vissza fogod magad mert a partneredet csak el űzöd minél jobban meg akarod tartani és nem akarod elveszíteni akkor bíznod kell benne. A jót nem kell félteni a rosszat meg hiába.
2020. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!