Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudni szeretném, hogy vannak-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OberynGarden kérdése:

Tudni szeretném, hogy vannak-e olyan személyiségfejlesztő könyvek, amikből tanulhatok, hogy jobban boldoguljak a társkeresésben és a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném fejleszteni magam, nemrég volt egy szakításom, vagyis engem dobtak és szeretnék végre egy állandó partnert találni. Nem csak a szerelemmel kapcsolatos könyvek érdekelnek, hanem olyan is is, amik a saját személyiségemet, gondolkozásmódomat fejlesztik. Előre is köszi!

2020. júl. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Párválasztó agy

Az öt szeretetnyelv

A szorongástól az önbecsülésig

Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?


(Csernust nem igazán ajánlom, mert ő normalista)

2020. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bátran élni

Lezárás, elengedés, újrakezdés

A Nyitott Akadémia könyvei

2020. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy csatornája, nagyon érdekes és ismeretterjesztő, ezt a tanfolyamot is ő csinálta meg úgyhogy kukkants be oda is.
2020. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pedig randizni, vagy párt akarsz majd találni akkor is tudom ajánlani egy embert.

Link: https://www.youtube.com/c/SikerreHangolva


Na, ő a párkapcsolatok királya. Neki is van tanfolyama ha szeretnél még többet megtudni a párkeresésről. De szerintem kezdd csak a videóival. Abból is rengeteg van. :D

Örülök, hogy segíthettem!

2020. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tudok
2020. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!