Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartom érzéketlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom érzéketlennek a párom, ha a női problémáim miatt egy kis gyengédséget kértem tőle, erre ő úgy reagál, hogy menjek a fenébe ezzel?

Figyelt kérdés
Bezzeg ha neki fáj a feje vagy fáradt vagy ő nyafog valami miatt, azt nekem mindig meg kell érteni...Ha neki fáj valahol, én szívem szerint odabújnék szorosan, hogy ne fájjon neki, úgy szeretem...de ilyen reakcióval már kételkedem abban, hogy szeret egyáltalán :(
2020. júl. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bunkó.
2020. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem kamaszfiú, hanem 40 éves férfiről beszélünk.
2020. júl. 15. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem jogos. Neki van igaza.
2020. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ. Ha előtte egész nap cseszegetted, mindenbe és mindenkibe belekötöttél a "női bajaidra" való hivatkozás árnyékában - akkor nem olyan biztos, hogy elítélendő a viselkedése.


Ellenkező esetben igen.


Ez olyan, minthogy régebben ismertem egy olyan nőt aki erre való hivatkozással lógott el minden hónapban egy hetet a munkából (semmilyen orvosi papírja nem volt arról, hogy ez szükséges volna) - aztán ment a rinyálás amikor kirúgták a sok hiányzás miatt. Bár ő egy szúnyogcsípés miatt (nem allergiás rá) hagyott ki napot, meg két köhögés után is.

2020. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan tartod érzéketlennek. Az ilyen embernek minek kell feleség vagy barátnő?
2020. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne gyengédséget kérj hanem vacsorát és jó filmet, vagy legalább hogy hagyjon békén netezni, olvasni, takarítani, dolgozni, relaxálni, bármit, de ne akarjon kommunikálni csak ha nagyon muszáj :) Szabit kérj inkább tőle.
2020. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
egyoldalú szerelem ez,ő nem szeret abszolút..de ha neked ez kell..
2020. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!