Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tetszik ahogyan a párom öltozködik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, és az elején még nagyjából normális cuccokat vett fel, de mostanában katasztrófa. Esküszöm szégyellek vele megjelenni néha. Próbáltam terelgetni, hogy mi állna jól neki, vettem is pár cuccot ajándékba, de csak sértődés lett a vége. Ezen kívül minden rendben van.

23/L


2020. júl. 16. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Pl. miket vesz fel? És miket vettél neki? Nyilván van egy masszív közös halmaz, ki mit tart a normális cuccnak, de azért változó, kinek mi áll jól
2020. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

*de csak sértődés lett a vége.


Nem tudom miket vettél, de rendszerint a férfiak hálásak, és örülni szoktak.. Nekem még nem volt olyan aki megsértődött volna bármire is amit kapott tőlem, és hordták is bőszen:D


Vásárolni útálnak, és ha okos vagy, és szemfüles, elég 1x bemenni velük, hogy tudd a pontos méretüket, a többi már rajtad áll. Meg pici furfang sem árt, mert hát a "mai anyagok olyan hamar tönkre mennek" címszóval, folyamatosan cserélni tudod a ruhatárát-a te izlésedre.:D

2020. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

2+ viszont ha nem figyeled az ízlését, a színvilágát, hogy a hátrányaiból, hogy tudj előnyt kovácsolni, és nem a korának megfelelően válogatsz, abból lehetnek problémák, és akkor tuti, hogy sztrájkolnak:D

pl: 40-50 éves embernek nem vehetsz olyan farmert, mint amit tizenévesek hordanak, mert az már ízléstelen.Lásd a széttépett farmerokat+dorko

2020. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
3# És mennyien hordanak nem korosztályuknak megfelelő öltözéket...🤦
2020. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
4 hajaj:D
2020. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%

Ne terelgessed,meg utalgassál. Mondd meg neki egyszerűen hogy "hoty a bánatba nészel ki,he? A blahai csöves asz hozzád kébest Tom Ford igénytelenkeci"

Ez a mágikus két mondat majd megoldja minden problémád.

2020. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Elmentek együtt Hádába és vesztek egymásnak ruhát. Nekem a párommal ez nagyon jó program volt. Tény, hogy kell minimális intelligencia ahhoz, hogy ne sértődjön meg az ember ezen.


F

2020. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
#3 Tornacipős negyvenes vagyok, de a farmerem nem szaggatott. Nyáron rövidnadrágot hordok, van miniszoknyám. Nagyon gáz? Mentségemre, nem akarom nagyon öregíteni az amúgy fiatalos külsőm.
2020. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Nekem mondjuk egyik párom sem öltözködött rosszul, viszont ha valami nem áll jól, most is simán megmondom a páromnak. Ugyanúgy, vettem egy felsőt és közölte, hogy ne haragudjak, de nem áll jól. Én ezeken nem tudok megsértődni. 🤷🏻‍♀️

De amúgy ha közösen mentek el vásárolni, nagyban be tudod folyásolni, hogy milyen ruhákat vegyen.

2020. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%

Szegény párod! Ezentúl csak azt vehet fel amit te engedsz neki.

Ebbe csak akkor mennék bele, ha kölcsönös lenne. Legközelebb te fogod azt felvenni amit én írok elő!!

2020. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!