Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tetszik ahogyan a párom öltozködik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, és az elején még nagyjából normális cuccokat vett fel, de mostanában katasztrófa. Esküszöm szégyellek vele megjelenni néha. Próbáltam terelgetni, hogy mi állna jól neki, vettem is pár cuccot ajándékba, de csak sértődés lett a vége. Ezen kívül minden rendben van.

23/L


2020. júl. 16. 13:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves a kanid? Férfit keress, aki tud öltözni!
2020. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem innentol nem nagyon tehetsz semmit. Ha neki jo, es igy akar oltozni, fogadd el.

Tudom, hogy milyen, nekem is volt "egyedi izlesu" baratom:D Sot, a mostanit leszamitva egyiknek sem tetszett a stilusa kulonosebben, en pedig elegge "divatozos" vagyok.

De ha belegondolsz, ez nem is annyira fontos egy kapcsolatban, nem?

2020. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%

Ezért nem jó egy férfinak a párkapcsolat. Attól a pillanattól meg van határozva, hogy mit ehet, mit gondolhat, mit vehet fel.

Neked, egy játékbaba való.

2020. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem az ittenieket.


Férfiként mondom, hogy a férfiak többsége rohadtul nem tud öltözni!


Sportcipő utcára. Rövid gatya + papucs a városban. Meg ezek a katona/túrázó jelmezek, tudjátok, bakancs és oldalzsebes nadrág. És a halálom, a hátizsák...főleg zakóval. Meg a nagy felíratos reklám pólók.

2020. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%

Én tudod mit nem értek, #14-es?

Hogy a leírtak alapján a női vagy a férfi öltözködést mutattad be éppen, mert sajnos nagyon kezd összefolyni a kettő. Ez a gáz.

Én nem vagyok híve, hogy a nők csak szoknyába járjanak vagy ilyesmi, de néhány pasin jobban feszül a farmer, mint rajtam.

2020. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
7 Ajándékba használt ruhát nem veszünk, és nem adunk.
2020. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy sok férfi tényleg ilyen szempontból igénytelen. De hogy miért, azt nem nagyon értem. Lehet mert sokszor anyu vette a ruhákat, aztán nem is törtettek valami ízlésvilág kialakítására?

Nekem az exem, ahogy legjobb barátnőm fogalmazott, igencsak "öregesen öltözködött" és igaza van.

2020. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

14 *Meg ezek a katona/túrázó jelmezek


Szégyen-nem szégyen, de bizony én még ilyet nem vagyok/voltam/leszek hajlandó venni. Nálunk volt ez miatt cirkusz:D

2020. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
19%

8./ 40-esként igen, bármilyen csinos, bármilyen vékony vagy gáz amikor mindened kint van.És nem tudod megkülönböztetni az éjszakát a nappaltól. Úgy szokták mondani, meg én is úgy gondolom:hogy közönséges.És akkor most lehet megsértődni.

Nem árt ha az ember megtanulja viselni a korát is. Mondom ezt úgy, hogy én is farmeros vagyok, és 45 évesen még nem voltam telt, hanem inkább vékony.

2020. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

Azt vesz fel amit akar, amiben jól érzi magát. Tök mindegy mi az, ha nem koszos, nem gyűrött vagy nem szakadt, nehogy már te határozd meg. Ha meg szégyellsz vele megjelenni, akkor ne menj vele.

Komolyan mondom milyen problémáitok vannak, azt hiszitek valami divatdiktátorok vagytok. 14-es is...sportcipő utcára. Miért ne? Közöd? Ártanak neked ezzel? Aki meg ez alapján választ, az egy sznob kcsög!

2020. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!