Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja vagyok együtt a párommal,szexelni akartunk,de egyszeruen több alkalom után mindig az van,hogy gumiban lelankad (fogamzásgátlót nem szedhetek eü okok miatt). Én türelmes vagyok vele,de en se birom ezt orokke. szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 22:55
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
8-as: Ezt is probalta,hogy gumiban gyakorol otthon,de nem segitett :/
2020. júl. 17. 08:25
 12/35 anonim ***** válasza:
82%

"Probalhatjatok nem teljesen harcra kezen is betenni valamennyire, majd mutasd ki, hogy mennyire elvezed ezt is."


Nemar...

2020. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
12-es: Sajnos ez is volt mar...mindent de tenyleg mindent megprobaltunk :/
2020. júl. 17. 09:04
 14/35 anonim ***** válasza:

Amúgy másokkal járt már így? Bár azt mond amit akar de megkérdezném.Lehet mivel első alkalommal nem sikerült, esetleg nem jól reagáltál, minden alkalommal bestresszel és ezért nem sikerül+ retteg a kudarctól ami rátesz még egy lapáttal.Gondolom előre koncentrál ami csak meg jobban boritekolja a kudarcot.Lehet amúgy orvosi oka is, visszér vagy ilyesmi.Ha másnál is előfordult vele ilyen.El lehet menni orvoshoz is.Ja és ha sokat beszéltek róla az sem jó,mert tudat alatt ott marad benne minden szavad.Mennyi idős,mert 50 felett megint csak lehetnek ilyen gondok, van akinél előbb.

Viszont ha 1-2 hónap alatt nincs változás én nem eroltetném a kapcsolatot.

2020. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Senki másnál nem fordult elő ez,megkérdeztem tőle még akkor. Első alkalommal amikor ez történt, nyugtattam, jól reagáltam stb. De én nem bírom már ezt, mert lelkileg én megyek tönkre, mert magamat okolom azért mert mindenkinél ment, nálam nem stb....:/
2020. júl. 17. 10:16
 16/35 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy 25 éves :)
2020. júl. 17. 10:16
 17/35 anonim ***** válasza:
Esetleg talán gumi nélkül megpróbálni? (sok más lehetőség van védekezésre)
2020. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Próbáltuk úgy is, de úgy se ment.. illetve nem nagyon akarom azt fertőzések miatt se stb..:/
2020. júl. 17. 11:06
 19/35 anonim ***** válasza:
34%

Miért, fertőző a hapsid?

Bocs, én már lehet a korom miatt máshogy gondolkodok, de tripper meg egyéb gyanús esettel nem volt dolgom :)

Ha a "fiúkád" 25 éves, akkor te se lehetsz sokkal több.

És ha orálisan kielégítenéd? Valószínűleg feloldana benne egy nagy adag gátlást.

2020. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#18-as A párodnak ezek szerint nem az óvszerrel van baja. Valószínűleg hazudott a tapasztaltságáról, vagy a neked való megfelelés miatt stresszel. Engedjétek el a dolgot, behatolás nélkül is lehet egymásnak élvezetet okozni, ha pedig kézzel, szájjal sem fenntartható az erekciója, akkor vizsgáltassa ki magát.
2020. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!