Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy férfi szexet ha adott a helyszín és az alkalom?

Figyelt kérdés

KB 1.5 hónapja ismerkedunk. Sajnos hatalmas a távolság. De mindent megteszunk hogy athidaljuk. Eddigi kapcsolataimban 4-5.randin képbe került a szex. Pár napja lehívott magához 4 napra Budapestre hogy utazzak le. Sokan hülyeségnek gondolták... Hisz szinte idegen még. (5randink volt eddig de mindennap sokat beszélünk telefonon)

Leutaztam Bpre. Minden nagyon jó volt a 4 nap alatt. Nagyon jól elvagyunk együtt semmi problémánk nem volt. Sokat nevettünk, sosem unatkoztunk. De éjszaka... Nem akart semmit. Ezt nem tudom hova tenni.

Első éjjel beprobalkoztam nála, akkor sikerült felhuznom de végül csak atolelt puszilgatott és szorosan atolelve aludtunk el. Minden éjjel ez volt a menetrend. Reggel persze ágyba reggelivel ébresztett. És mindennap meglepett valami szuper programmal. Nagyon jól érzem magam vele. De nem tudom hova tenni ezt hogy nem történt szex. :( Elvette a kedvem és nem tudom így van e értelme meg türelmesnek lennem vagy csak nem kíván mint nő?

Sokan azt mondják ahigy viselkedik velem már fülig szerelmes. Folyamatosan becézget, terveket sző (pl. Menjünk le a szüleihez majd, utazzunk ide vagy oda)

De ezt a szex dolgot akkor is hiányolom.

Érett férfiről beszélünk 32 éves én 24. Van 8 év köztünk. Lehet hogy ő nem kívánja már annyira a szexet mint én?

Vagy csak nem akarja elsietni?

Mindig simogat, olelget, puszilgat, becézget. Akkor a testem nem jön be neki esetleg?

Mi lehet a gond?

És az utaló jel lehet hogy nem lett kimondva hogy akkor most együtt vagyunk e vagy sem?

(bár a tettei alapján együtt vagyunk... De kitudja)

24/N



2018. aug. 29. 00:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
80%

Nem lehet hogy valamiféle rossz tapasztalata van? Hogy nem szeretné elsietni a dolgokat? Esetleg próbáld szóba hozni. Felnőtt emberek vagytok meg tudjátok beszélni. :)

Az nem hinném hogy közre játszik hogy nem kívánja a szexet. Úgymond még ő is 'fiatal'. 1,5 hónap, szóval még nincs megkésve. Ha már 2,5 hónap körül lesztek és nem változott akkor én már tényleg rákérdeznék. Sok sikert! :)

2018. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért nem akar szexelni? Sokkal egyszerűbb lenne. Elmondanád neki, hogy te kívánod őt, de neked rosszul esik, hogy ő téged nem.

Mondja el, hogy mi a baja.

2018. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál köszönöm :)

Azt tudom hogy nagyon komoly tervei vannak. Sokszor beszélünk ezekről. Nem rémisztő számomra pl az 5 éven belüli baba projekt sem és azt mondta ez tetszik neki hogy nem rémisztő számomra :)

Szóval tudom hogy nagyon komolyan gondolkodik... Talán lehet emiatt sem akarja elsietni... De nem tudom... Én már annyira kívánom :( meg az is megfordult a fejemben esetleg hogy aszexualis... Bár... Volt eddig 2 nagyon komoly kapcsolata. Egy 7 és egy 8 éves kapcsolata... Valahogy azok is működtek olyan sokáig gondolom akkor csak nem lehetett a szexel gondjuk.

:P

Ment a zöld kéz kedves 1.!

2018. aug. 29. 01:06
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem szerelmes, ennyi. Addig nem akar kihasználni. Normális srác, az biztos.
2018. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Baromi normélis, én elküldeném a sunyiba! Szerintem rossz tapaszatlata volt nőkkel, elhagyták mikor lefeküdtek vele, nem akarja h megismétlődjön, azért húzza, tesztel h kitartasz e mellette. Pffffff. Nem jó ez ha sérel,ek húzódnak a háttérben!
2018. aug. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem bízik benned. Valószínűleg csúnyán megégette magát előtted párszor, és nagyon óvatos. Akit egyszer megmart egy kígyó, utána a gyíktól is rettegni fog.
2018. aug. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Atya ég találsz egy normális pasit aki nem ugrik rád azonnal....?


Örülj neki,szeretne megfelelni.


/N

2018. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ez ugrott be, hogy itt egy normális és ezért sipákol. Ritka, mint a fehér holló, lásd előző válaszokat.
2018. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom az utolsó kettőhöz... Végre egy értelmes pasi, az meg nem jó..
2018. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Tuti, hogy nagyon kíván, csak nem akar sietni, és elijeszteni. Nem tudja, hogy reagálnál. Na, jó, adtál azért egyértelmű jeleket. Ennek biztosan oka van, de én nem szakítanék! Végre egy normális pasi.

Amúgy mi is a párommal pont ennyi idősek vagyunk, és ő sem akarta elsietni. Csak aztán máshogy alakult. :D

2018. aug. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!