Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja vagyok együtt a párommal,szexelni akartunk,de egyszeruen több alkalom után mindig az van,hogy gumiban lelankad (fogamzásgátlót nem szedhetek eü okok miatt). Én türelmes vagyok vele,de en se birom ezt orokke. szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 22:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
43%

De kielégítetted már orálisan? Állt neki végig? Elélvezett?

Ezek azért lényegesek abból a szempontból, hogy csak izgul, esetleg potenciazavar, vagy impotens.

2020. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
21-es: igen orálisan kielégítettem, állt neki, elélvezett stb.
2020. júl. 17. 12:21
 23/35 anonim ***** válasza:
30%

Na, akkor legalább nem impotens, annyi biztos.

Valószínűleg nagyon rágörcsöl, az a baj. Gumival meg ne tegyetek rá még egy lapáttal, mert a büdös életben nem fogtok így egy rendeset dugni.

2020. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg az a nagy mentális blokk hogy el se tudja képzelni ahogy beléd hatol. Szexeljetek párszor gumi nélkül, érezze ahogy összejön, beléd hatol, mozog benned stb, legyen sikerélményt, csökken a te feszültséged is. Persze ezt érdemes a legkevésbé termékeny időszakra időzíteni plusz ha félsz a fertőzéstől, menjetek el tesztre
2020. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
24-es: igen ez lesz szerintem is,hogy gumi nelkul csinaljuk parszor,akkor o is es en is megnyugszunk :)
2020. júl. 17. 22:18
 26/35 anonim ***** válasza:
29%
De nyilvan eloszor teszt (legalabb HIV), igaz??
2020. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

Hát marha megnyugtató lehet koton nélkül, egyéb védekezés nélkül dugni. Főleg neked. Szerinted ha olyan tapasztalatlan, hogy egyfolytában lelankad az izgalomtól, akkor mennyire fogja tudni kontrollálni az orgazmusát? Semennyire.

Legalább Phamatxet vagy valamit használjatok könyörgöm, mert a következő kérdésed az lesz, hogy mit tegyél, ha belédment a pasid.

Egyébként meg ha csak kombinált tablettát nem szedhetsz, akkor is ott az egykomponensű tabletta.

2020. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Az a szr maro hatasu.
2020. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Megpróbáltuk gumi nélkül és úgy se ment :/

Már tényleg lelkileg én készülők ki,mert magamat okolom,hogy biztos miattam van stb...

Illetve most dokikhoz járok más gond miatt, nem akarok emiatt is idegeskedni.

Szerintetek akkor mi a helyes döntés?

2020. júl. 21. 14:51
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha végkt nem megy még gumi nélkül se, akkor keresel olyat, aki tud kamatyolni.
2020. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!