Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok azért, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azért, mert a párotok túl sokat, vagy túl keveset beszél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Preszelekciót végeznék: össze sem jönnék olyannal, akinél gyanús, hogy bármelyik is jellemző lehet rá a felsoroltak közül. Egyébként érdekes belegondolni, hogy valójában mindkettő az énközpontúság jele: a túl sokat és a túl keveset beszélőt is messze jobban érdekli a saját kis világa, és persze ebből következően önmaga, mint bármelyik másik ember.
2020. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
nem.
2020. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
1-es, cáfolnám az általad leírtakat. Sokan pont hogy nem énközpontúság okán beszélnek keveset, hanem mert egyszerűen zárkózottabbak, de olyan is van, aki úgy gondolja, hogy amit ő mond, az a többieket nem érdekli, stb. Ne skatulyázzuk már be a "halkabb" embereket az arrogánsok közé...
2020. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eleve össze sem jönnék olyannal aki állandóan fecseg, sokszor tök értelmetlen dolgokról és szóhoz sem jutnék mellette. Baráti társaságban is nagyon zavaró, volt már ilyen emberhez szerencsém. Én hallgassam meg akár 2 órán keresztül, fordítva ha én mesélek, elkezd totál mással foglalkozni mintha ott sem lennék és 5 perc után folytatja a saját szövegét. Engem ez idegesít de nagyon. Úgyhogy ennek tükrében kerülöm az ilyen embereket,minek húzzam a másik idejét ha úgyse működne a dolog. De biztos van, akit nem zavar.Ez is tök oké szerintem.
2020. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ja meg még az lemaradt, hogy nekem totál rendben van ha kicsit zárkózottabb az illető és úgymond csak akkor szólal meg ha "nagyon muszáj"
2020. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
A túl sok miatt igen. Nem bírom ha 0-24 pofázik és egy mondatot se tudok neki mondani.
2020. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

A túl keveset beszélőek önzőek. Azért nem beszélnek, mert nem érdeklik őket mások. Erre ismerek is 2 példát, akik be is ismerték ezt. Amíg fejletlennebb voltam, én sem beszélgettem, mert leszartam mindenki mást, így én érzem a különbséget.

Ha az ember csak egy hogy vagyokot ki tud nyögni néha, már elindul egy társalgás.

Ha valaki nem mer beszélni, szintén önző, mert csak a saját helyzetével foglalkozik, a saját érdekeinek fontosságát túlzott mértékben a többieké fölé helyezi.

Ez mind személyiség zavar, nem egészséges elme.

2020. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: ott a pont. És én is voltam a másik oldalon is, akár csak te. De amikor ebben a teljesen elzárkózó korszakban voltam, tudtam magamról, hogy velem van a baj, és nem kerestem mentségeket. Meg mások társaságát sem. Viszont önfejlesztő könyveket a neten annál inkább. Meg olyan információforrást, amiről úgy éreztem, segíthet abban, hogy kihúzzam magamat ebből. És sikerült is.
2020. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 voltam, és az #1-es hozzászólást is én írtam.
2020. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Sok beszédnek sok az alja.
2020. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!