Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pártok sokat beszél az anyjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártok sokat beszél az anyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok..ti pártok is minden nap beszél az anyjával? Ha balhézunk ami elég sürü vagy egyböl hívja az anyját vagy fut hozzá.. Több dolgot mesél az anyjának mint nekem.. Mindig felhivja bármiröl is van szó.. Tegnap is nála volt.egyfolytában hozzájuk kell menni a gyerekekkel is de ha én pár napot lent vagyok a gyerekekkel szüleimnél mert távolabb laknak akkor már az anyósom részéröl megy a féltékenység meg hogy sokat vagyok náluk.. Pedig max 2-3hetente megyünk le hogy lássák a gyerekeket.. Ha program is van hogy vigyázni kell a gyerekekre mert intézni kell valamit az anyósom automatikusan azt gondolja majd ö fog rájuk figyelni de az én anyum lett felkérve és olyan balhé volt belöle hogy meg volt sértödve..titeket is ennyire zavarna hogy egyfolytában kitereget mindent az anyjával a szexuális életünket is vele beszéli meg. Meg sok mást is ami nem velünk kapcsolatos.. Mindent meg vesz neki az anyja mondja hogy mi kell azt megvedzi neki.. Nemtudom ez is mennyire normális úgyhogy 29éves mert sztem nem az
2020. júl. 17. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik párt!
2020. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert meghalt már az édesanyja. Az anyámmal van helyettem is csevegő viszonyban, mert én amennyire tudom kihúzom magam a trécselésből.
2020. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ök oda vissza vannak egymásért hogy nem bírnak ki egy napot se hogy ne beszéljenek egymással.. Meg én vagyok a párja vél kéne meg beszélnie a dolgokat nem az anyjával.. Hiába mondtam neki ne mondjon el mindent neki ugyanúgy csinálja
2020. júl. 17. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. két-háromhetente beszélnek, másfél-kétévente látogatja őket, de akkor ott van minimum egy hónapig. 9000 km a táv, szóval nem lehet csak úgy átruccanni. A két öccsével gyakrabban beszél, kb minden héten írkálnak egymásnak messengeren, szóval azért képben van az otthoni dolgokkal.
2020. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyáltalán nem gond ha minden nap beszélnek egymással. Hisz még is csak az anyja. De, az hogy a szexuális életeteket kiteregeti az már túlzás.
2020. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen az a baj hogy mindent vele beszél meg itt mindenre gondolok. Kettönk kapcsolata magánélet meg hétköznapi dolgok. Meg hogy mindent meg vetet az anyjával ami kell neki.
2020. júl. 17. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor, üljetek le, mint 2 felnőtt ember és mond el neki ezt, amit ide is kiírtál.
2020. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem vele erröl.. Azt mondta nem fogja csinálni de ugyanúgy csinálja
2020. júl. 17. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te is ilyen jol kijonnel anyaddal te is ezt tenned, max lebeszelned hogy rád koltekezzen.
2020. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek már nem él az édesanyja. Hetente egyszer szoktak beszélni telefonon, váltottak pár szót, aztán én átvettem a telefont és beszélgettünk általában egy órát. Az én anyukámmal is nagyon jóban vannak, telefonon én szoktam vele beszélni, szintén hetente egy alkalommal, átlag 2 órát. Ő csak röviden telefonál vele, ha pl. felköszöntik egymást szülinapon, vagy valami alkalom van. Személyesen a saját anyukájával is jól elbeszélgetett és az enyémmel is elvan, de telefonban nem szeret csacsogni. Csak velem tud sokat telefonálni, ha távol vagyunk. A szülőket átlag 2-3 havonta látogattuk/látogatjuk, messze éltek/élnek. Ez viszont a te problémád szempontjából teljesen irreleváns.
2020. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!