Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért beszéli meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért beszéli meg az anyjával?

Figyelt kérdés
A párommal mindketten szűzek vagyunk, egymás testét szép lassan fedezzük fel, és ez nagyon rendben és jól van szerintem. De! A párom (ff) az anyjával részleteiben megbeszéli, hogy "hol tartunk". Nekem ez nagyon fura és feszélyező egyszerre. Nektek is az lenne? Vagy ez a normális és én vagyok rosszul kalibrálva?

2019. jún. 10. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, de ezt te is tudod. De nem is az anyjával van a baj, ez kettőtök magánügye, barátnak, barátnőnrk sem kéne elmondani, főleg nem részletekbe menően.
2019. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális. Beszélj vele, hogy jó lenne, ha anyukájának nem részletezné a kettőtök szexuális magánéletét.
2019. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Jajj istenem, megbeszéli az anyukájával.. :) Próbálom tolerálni a leírtakat, mert ugye mindenki más, és nem csak az a normális ahogy mi élünk, de valahogy mégis fura, mindkét részről. Nekem kamasz fiam van, de se nem kérdezem, ha pedig velem akarná megosztani az intim dolgait, hát furcsállnám és hárítanám. Szerencsére erre nincs szükség. Szóval ott lehet egy kis (ottmaradt) kötődési bibi anya-fia között.

Sajnos nem tudsz mit tenni, finoman jelezheted felé hogy téged ez zavar (jogosan), de sok eredményt ne várj hogy érdemben változik a helyzet, mert ennek már évekkel korábban is rendeződnie kellett volna nélküled is.

2019. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2019. jún. 10. 06:59
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Az,hogy részletesen,mindenről beszámol nem normális,de az,hogy beszél a szüleivel a szexualitásról az szerintem jó dolog.Mert igenis kell,hogy merjen egy szülő erről beszélni,és nem pedig pirulva hárítsa az ilyen kérdéseket.De megkérheted a barátod,hogy ne számoljon be pontról pontra arról mot csináltatok.
2019. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Elméletben jó ez a fokozatosság de gyakorlatban....fura. Hölgyem pasi aki ebben benne van,az sajnos olyan aki anyuval is megbeszéli ezt. Kettő közt összefüggést látok. Ha 22 alattiak vagytok akkor meg a pasid simán felnőtt gyerek.
2019. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Szülő vagyok és van egy fiam. Már túl van az első lépésen, de nem beszéltük meg. Úgy gondolom,hogy a felelősségteljesen gondolkodó mai fiataloknak már nincs erre szükség.

Általánosságban még más erről beszélni, de konkrét esetben már kevésbé, kellemetlen helyzetbe hozza a másik felet.


Egyetlen esetben mondtam véleményt: amikor a fiam 17 éves volt és a lány -aki egyébként szimpatikus, értelmes volt- első nálunk töltött alkalomkor már szószerint rámászott, felhívtam a figyelmét arra,hogy gondolkodjon el mibe megy bele.

Jól tettem, a kapcsolat később megszakadt, a lánynak 20 évesen már 2 gyereke volt.Ő erre vágyott, a fiam kevésbé.

2019. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Anyuci pici fia. Az ilyen sohasem fog felnőni egy kapcsolathoz.
2019. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!