Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Zavarna, ha a barátotok korábban néhányszor már lett volna prostinál? (mielőtt megismertétek egymást)

Figyelt kérdés
A barátotok nem lúzer típus, nem azért ment prostihoz, mert csúnya, alacsony, kisfarkú stb!

2020. júl. 19. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
6 Bármikor, bármely korban, bárhol teszi is az illető, bármely számum nővel-akkor is élnek rajta ezek a dolgok, mennél mélyebben kerül bele, annál nehezebb a szabadulás.
2020. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

11.


Jó, én ezt nem tudom, mert nem ismerek olyat aki ilyet tett volna, így nem tudom milyen "utóhatása" van ezen dolgoknak. Bár szerintem 35-40 körül már olyan mindegy, ha addig nem jött össze semmi. Utána se fog.

2020. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

*Sok embernél olyan dolgok vannak elrejtve amit nem hinnél el.


Minden embernél van, aki azt mondja, hogy nincs az hazudik, csak ki koráában, ki később, ki soha nem jön rá, hogy az életében, miért történnek a dolgok, és mi miatt siklanak ki, és hullanak szét stabilnak tűnő dolgok..

Az a szerencsés és áldott ember aki még korai szakaszban rájön, igy is évek míg a szellemi következményektől megszabadul.

2020. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
10 Azonnal lejön egy emberről. Ha meg kezet fogsz az illetővel akkor még tapintani is lehet.Láthatatlan módón.
2020. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

*Bár szerintem 35-40 körül már olyan mindegy


Semmi nem mindegy:D Nem mindegy hogy hány évig nyögsz egy ilyen alatt..

2020. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15.


De akkor a másik alternatíva a semmi az adott személyeknek és sokan nem tudják beérni helyette a "szellemvilág dicséretével", mivel gyarló emberekről van szó.

2020. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lejön egy emberről, hogy 30 évvel ezelőtt egyszer elment k.rvázni? Csak én nem értem ezt a szellemi dolgot? :D
2020. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
Nekem azért nem férne bele, mert szerintem ha a kapcsolatban valami nem úgy működne, ahogy az neki tetszik, akkor egyből rohanna prostizni.
2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

18.


Ezek a véletlenszerű előítéletek honnan jönnek?

2020. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!