Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy nőt, imádjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt, imádjuk egymást, de most tudtam meg, hogy 16 évvel öregebb nálam. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ő 37, de ránézésre kb velem együdősnek tűnt.

2019. jún. 5. 12:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha működik köztetek a dolog, akkor kit érdekel, hogy hány éves.
2019. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%

ott kezdődik, h. mikor megismerek vkit, megmondom hány éves vagyok, és megkérdezem a másik életkorát.


ez tökre alap.


ezt te kihagytad, és most pofára estél.


én is 37 vok, de soha nem kavarnék egy 21 éves kiscsávóval.



szerintem kérdezz rá, h. miért nem a saját korosztályából ismerkedik.


ennek sok jövőt ne jósolok, szóval dobbants bátran.

2019. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jutottál el odáig, hogy imádj valakit, ha még annyit se tudsz róla, hogy hány éves? :D
2019. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Gyönyörű, intelligens nő, nem semmi defekt nála. Talán ő meg idősebbnek lát engem. Meg sem fordult a fejemben, hogy ennyivel idősebb nálam.
2019. jún. 5. 12:43
 5/33 A kérdező kommentje:
Imádás alatt azt értem, hogy jól érezzük magunkat együtt
2019. jún. 5. 12:44
 6/33 A kérdező kommentje:

“én is 37 vok, de soha nem kavarnék egy 21 éves kiscsávóval.”

Vok... Biztos. 😂😂😂

2019. jún. 5. 12:45
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

Nem kérdezted anno mennyi idős? Akkor te vagy a hibás.

Ha ő mondott valamit ami aztán állandóan változik - akkor ő. Ilyet is ismertem már életem folyamán, aki mindig "letagadott" "néhány" évet.


Amúgy a te döntésed, vegyél figyelembe minden előnyt és hátrányt, körülményt ami ezzel jár - és utána dönts felelősségteljesen. Ne másoktól várd, hogy eldöntsék helyetted, ne bújj ki a döntéshozatal felelőssége alól.


Különösen ne ilyen "én is 37 vok" jellegű egyértelműen kamu karakterektől várd, mert valami oltári trollkodás kapsz, amit ha követsz, nagy bajban leszel.

2019. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
37 évesen 21 évesekkel kefél, de semmi defekt nála :D Biztos majd az orrodra köti, mikor még a korát sem mondta meg.
2019. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Elmész szemészhez és megnézeted a szemed. Utána meg azt csináltok, amit akartok.
2019. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

És ő tudta, hogy te mennyi idős vagy? Mert ha ő meg idősebbnek gondolt, akkor simán lehet, hogy záros határidőn belül ő (is) ki fog hátrálni.

Üljetek le, beszélgessetek, majd eldöntitek együtt, hogy kinek mennyire fèr ez bele.

2019. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!