Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha valaki a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha valaki a sok munkára hivatkozva nem ér rá találkozni?

Figyelt kérdés

4 éve távkapcsolatban vagyunk, az utóbbi pár hónapban, új munkahely miatt látványosan jóval kevesebbet ír, alig beszélünk egymással. Teljesen megváltozott a kommunikációs stílusa is.

A találkozást mindig a munkára hivatkozva hárítja.



2020. júl. 20. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy már nem akar veled lenni.

Egy pasi akinek kellesz nem fogja azt mondani, hogy sok a munka nem ér rád...

2020. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

4 ev tavkapcsolatban? Te josagos atyauristen, hat mi ertelme van egymas eletet bekorlatozni ha nem is elhettek egyutt?


Szerintem o is kezdi eszrevenni hogy ennek nincs ertelme, inkabb a magany mint az hogy valaki naponta megkerdezze mitcsinalok hogy vagyok.... Es utana max 2-3 hetente 1 sex....

2020. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt meg lehet mondani, írni.

Nem hárítani, meg kifogásokat gyártani.

2020. júl. 20. 07:41
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Így van. De inkább az lehet, hogy megismert valakit az új helyen, aztán a règitől csak akkor válik meg, ha tuti az új.

Amúgy meg butaság 4 èvig távkapcsolattal húzni az időt.

2020. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt a kapcsolatot senki sem erőltette, mindketten sok kompromisszumot kötöttünk de boldogok voltunk.

Az őszinteség fontos volt a kapcsolatunkban, mindig mindent meg tudtunk beszélni egymással. Ezért nem értem ezt most.

2020. júl. 20. 07:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is lehet, hogy kínos témának érzi a szakítást, mert nem akar megbántani, nehéz számára errōl beszélni. Gondolom könnyebb lenne, ha felvetnéd te a témát errōl, hogy mi a jövōtōk, mit jelent számára ez a kapcsolat, mit akar (ha akar egyáltalán valamit)... Akkor talán szembesülhetnél azzal, hogy mit gondol valójában.
2020. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig mindig mindent meg tudtatok beszélni, akkor szerintem érdemes lenne most is ehhez a megoldáshoz nyúlni, és kerek-perec rákérdezni, hogy mégis mi a helyzet. Egyébként én is úgy gondolnám ez alapján, hogy feltűnt a láthatáron valaki új, csak nem mert még eléd állni ezzel, mert még ő sem tudja, hogy ez csak egy fellángolás vagy valami komolyabb dolog kezdete, és 4 évet nem akar csak úgy eldobni.
2020. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Távkapcsolat, NEM kapcsolat.
2020. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy belèpett egy 3. fèl a kèpbe. Csak mèg bizonytalan, nem tudja mi legyen. A sok munkától max tènyleg a találkozás nehèzkesebb, de nem változik meg teljesen a veled kapcsolatos viselkedèse.

Igen, megmondhatná, lehetne őszínte, de látod, hogy nem az, nekünk hiába dünnyögsz.

Eddig persze, meg tudtátok mindent beszèlni, de felteszem ilyen kínos helyzettel nem is álltatok szembe.

2020. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt, amit mond, hogy most fontosabb neki a munka.
2020. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!