Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem érzi a súlyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem érzi a súlyát annak, hogy más nőkkel is smúzol, bámúlja őket ezzel engem megbánt, ha féltékennyé tenném rájönne, hogy mit tesz?

Figyelt kérdés
Már beszélgettünk erről számára jelentéktelen. De számomra rettentően megalázó.
2020. júl. 20. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeret, nem tisztel, nem vesz komolyan. Volt benne nekem is részem ilyen fajta megalázásban. Tedd ki mielőtt ő teszi meg. Az ilyen a hátad mögött sem tisztel, kibeszél.
2020. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mond el neki újból mi a problémád .

Ha ebből se ért akkor sajnos felejtős 😟

2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem kell az ő szintjéhez süllyedni
2020. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Amikor beszéltetek erről, akkor mit mondott, mi az oka hogy megnézi őket?

Persze, nőként valahol piszkálja az egónkat, hogy megnéz másokat, esetleg flörtöl, de ezt az esetek nagy százalékában otthon/ rajtunk vezeti le. Vannak olyan férfiak akiknek hiába van meg otthon minden, beindítja őket, ha más nők viszonozzák ezt.

Gondolj bele, neked nem ad egy kis pluszt amikor latod, hogy valaki elismeréssel néz meg az utcán?

És ettől függetlenül te sem mész mondjuk más ágyába. Egyszerűen csak jól esik/ élvezed hogy másoknak is tetszel.


A féltékenységhez...

Férfi és férfi között sok a különbség.

De ha egy valóban felnőtt férfi a párod, akkor azzal, hogy megpróbálod féltékennyé tenni, csak rontasz a helyzeten. Mert ő ebből nem azt fogja leszűrni, hogy mennyire fontos ő neked, és megbantva érzed magad, hanem inkább gyerekes viselkedésnek fogja elkönyvelni.

A másik típus először megijed hogy uristen.., de ezzel még lejjebb fog menni az önbizalma és idővel már nem csak megnézni fog egy nőt, hanem szépen fogja magát és cselekedni is fog, valaki olyannál aki viszonozza az ő figyelmét.

2020. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Engem kifejezetten idegesít, amikor egy nő sivítozik ezért. Strandon megszoktam nézni ha egy csajnak jó segge van és még ki is rakja. Pl legutóbb napoztam hason és az előttem napozó csaj pucsítva matatott a táskájában egy falatnyi kis fürdőruhában. :D Naná, hogy megnézem. Amelyik nő ezt nem tűri el az menjen mást baszogatni folyamatosan.
2020. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Egy ideig engem is zavart. Azóta én is ugyanezt csinálom, így most ő féltékenykedik meg hisztizik.


L24

2020. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös legközelebb zsákban megyünk strandra, hogy ne legyen ez is a mi hibánk:)
2020. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
7 Nem sikerült dekódolni a válaszom. :) Az én döntésem, hogy kire vagy mire nézek rá a világért sem hárítanám át ezt a felelősséget másra. Én csak annyit írtam, hogy magasról leszarom, ha ez zavarja a bnőmet vagy bárkit. :)
2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7.

Ez senkinek a hibája, mert ez nem egy hiba. A nők kirakják amijük van, a férfiak pedig megnézik. Ez a természet rendje. Csak miután kirakjátok ne sápítozzatok a nézés miatt.

2020. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!