Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani, vagy maradni?

Figyelt kérdés

14-15 éves kapcsolat. Kívűlről látszólag jó minden. Gyerek is van. Viszont sokat vitázunk. Többször voltunk hullámvölgyben. Amit valahogy mindíg meg tudtunk oldani. Nosza, sokminden hiányzik hiányzott nekem mindig is a kapcsolatunkból. Pl. Odafigyelés, meghitt beszélgetések, apró meglepetések ünnepekkor, hogy jobban áljon bele a dolgokba.Hogy önfeledten tudjunk beszélni egymással a vágyainkról, almainkról, sexuális téren is.Egyre feljebb lépni a kapcsolatban minden téren.Hogy tegyünk a kapcsolatunkért,egymásért.Ezeket nem tudom vele maximálisan megélni. Persze apaként foglalkozik a gyerkőccel. Dolgozik... Néha kirándulunk.Inkább ő az az elvan tipus, ha valamit csinálni kell, már baja van.

Sex nincs. Ha van is nagyon lapos. 40év alattiak vagyunk.Nem úgy akarok párkapcsolatba élni mint a jó testvérek.De úgy veszem észre neki annyi elég.

Most ebben a hullámvölgybe, úgy érzem már belefáradtam abba hogy megint felhozzuk a kapcsolatunkat arra a szintre ami úgy elmegy szint.Az sem biztos,hogy ha akarnám is ,tudnám-e egyáltalán.Úgy érzem nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon,mást gondol mindenről mint én.Sajnos nagyon nem vagyok boldog így.

Persze,közös a gyerek,közös a lakás,a hitel.Minden.A szétmenés nagyon dúrva opció lenne.Eladni a lakást,amit a gyerkőcnek akarunk biztosítani nagy korában.Különben sosem lesz saját lakása. Gyerkőc hihetetlen családcentrikus.Biztos nagyon megviselné az egész.Amúgy egyikünknek se lenne hova menni.

Gondoltam arra is hogy szeretőt tartok.Tudom nem oldja meg a dolgokat,sőt.Valószínű meg se tudnám tenni.



2020. júl. 20. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magad is tudod. Valójában a kérdés nem arról szól h szakits vagy ne, hanem h önigazold-e a maradásod vagy hozz létre egy újat amiben boldog vagy.
2020. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Tessék összekapni magad, és felemelni a kapcsolatot. Ott a gyerek, neki szüksége van rátok.

Ha te emelsz-mindig emelődik is a másik..

2020. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# - es hozzászólásában nagyon sok igazság van...ugyanis a párkapcsolat olyan, hogy tekerni kell, mint a biciklit különben eldől... ez mind a két félre igaz persze, de ha már benned sincs meg az akarat, akkor te is ugyanúgy felelős vagy ezért a helyzetért.
2020. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Csak sajnos egy idő után, ha az egyik fél mindíg csak ad ad, és emel, ezáltal emeli a másikat, egyszercsak várna viszonzásul ő is valamit...(mert bizony ki tud ürülni egyszer) Ha ez nem következik be csalódott lesz. Ha nem teszi szóvá,hogy valamit tegyen bele a masik is a kapcsolatba a másik fél azt gondolja minden rendben. Ha szóvá teszi, megint oda lyukadunk ki, hogy valami nem oké és még az is lehet, hogy ismét vita lesz.
2020. júl. 20. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez esetben : szakítani.

3# vagyok.

2020. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme olyan kapcsolatban maradni, ami a véleményed szerint a halálán van! Mi is cirka 15 évig éltünk együtt, házasok ugyan nem voltunk, de van két gyerek. Szex szinte alig, még annyi sem mint nálatok, és hiába mondtam neki bármit, annak alig volt foganatja. Lényegében lesz...ta, hogy mit mondok csak az számított, hogy mit rak ki a facebookra, meg a barátnői hülyeségei.

Szerencsére apám támogatott a szakításomban, mert náluk is folyton ment a veszekedés mígy gyerek voltam. Elmondta, hogy ő sem mert kilépni a kapcsolatból, részben miattunk, meg itt volt a ház stb. Viszont soha nem voltunk egy igazi család. Nem volt egy családi ebéd, vagy nyaralás, de még nyugodt karácsony se. Anyu ugyan szokott készíteni tortát csak úgy, de szülinapra együkünk sem kapott, se én se a két testvérem. Apu is megbánta, hogy nem lépett, és bíztatott, hogy én nem kövessem el ezt a hibát. Nálam a gyerekek is megértették, hogy ez így nem mehet tovább.

2020. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz lapos szexen?


Anygailag kemény a válás,de igy se jó. Minel hamarabb kezdesz új eletet annal hamarabb talalsz vkit meg tudsz gyujteni hazra.

2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6/7 Igen át tudom ezt érezni sajnos. Nálunk amikor már nagyon szorul a hurok, na akkor egy kicsit azért összeszedi magát. De nagyon kevés erőfeszítést bír csak csinálni.

Sajnos,nagyon sokat változtunk, és én tudom, hogy mi tenne boldoggá, hogy hogyan szeretnék párkapcsolatban élni.Meg is beszélem vele, de sajnos tettekig már nem jut a dolog.Kértem arra is hogy találjon ki magának valami hobbit, mindegy csak csináljin valamit, ami kicsit lelkesítí... De neki a kedvenc elfoglaltsága a semmit téves.

7/7 lapos sexen azt értem, hogy nem változatos, szinte mindíg ugyan az a forgatókönyv. Nem vagyok egy fadarab tipus, de nem tudunk sokféle képp együtt lenni, mert valahogy nem jön össze. Hamar elernyed neki, ha érted mire gondolok.Persze örülök annak is ha már valami van. Ez nem tudom miért van egyépként. Plussz, mivel a kapcsolatunk nincs azon a szinten ahol lennie kellene(szerintem, mert neki van hogy ez fel sem tűnik) nem tudjuk megbeszélni pl. Sexuális vágyainkat. Volt hogy sikerült, de a cselekvésig már ez sem jutott el.

2020. júl. 20. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Lepjel,hany éves vagy?
2020. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!