Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki merjek menni Iránba az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merjek menni Iránba az új arab pasimmal?

Figyelt kérdés

Fél éve összejöttem egy Iráni pasival aki de jár egyetemre. Egy buliba jöttünk össze..

Most el akar vinni hazájába Iránba..Mennyire biztonságos ez az ország? 3 hét múlva mennénk...


2020. júl. 20. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, nem troll kérdés? Mert fél év alatt egy iráni férfi már 100x elmondta volna neked, hogy az irániak perzsák, NEM arabok. Ez olyan, mintha ő azt mondaná otthon, hogy orosz barátnője van.

Egyébként nekem egyetemi lány barátnőim vannak Iránból, ők is meghívtak engem, de a vírus miatt egy kicsit elhalasztjuk. Ők rendszeresen jártak haza, teljesen bizronságos az ország (pár dologra oda kell figyelni,pl öltözködés de ezeket majd a párod úgyis elmondja).

A barátnőim sokat meséltek Iránról. Gyönyörű ország, gazdag kultúrával, állítólag nagyon kedves, vendégszerető nép (az általam ismert emberek alapján ezt simán elhiszem). Ha van rá lehetőséged, mindenképp menj el Iránba, én is meg fogom tenni, szerintem csak gazdagodhatunk egy ilyen élménnyel.

2020. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem cserél el két tévére, még érdekes is lehet.

De csak annyit számítasz neki, mint egy guminő.

Komoly dolog kizárva.

2020. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nem mennék, befognak rabszolgának.
2020. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én Irakban voltam tavaly.

Igaz én akkor 5 éve ismertem a párom 😅😅 nem mennek ki... Iránban kemény az élet, kultúra. Senkit nem érdekel h te nem vagy muszlim. Takarni kell magad, nincs szabad. Na oda nem mennek, de mint mondtam tavaly 1 hónapot voltam Irakban és nagyon jól éreztem magam 🥰 de fel év? Biztos h nem... A család szemében csak egy ribizli leszel mert nem vsgy a felesége.

2020. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!