Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy muszlim férfivel már 8 hónapja . Van egy kislányom és a vonzalom ellenére is azt mondta ,legyünk csak barátok ,meg van amit majd el kell mondania,stb .Akkor még semmi nem volt köztünk,tehát nem arra hajtott.!?

Figyelt kérdés
Első randin elmondta ,hogy menekültként jött ide 7 éve és megismerkedett egy félig arab (muszlim )tanárnővel ,aki 11 évvel idősebb nála ,2 gyermek édesanyja, elvált ,de még mindig a volt férje nevét viseli,és mivel a férfi akkor már 29 évesen késztetést érzett,hogy legyen valakije,de hivatalosan akarta ,így a mecsetben (de nem anyakönyvezető előtt ) megházasodott ezzel a nővel .Ez volt 6 évvel ezelőtt .A nő segített papírokat intézni a rokonoknak ,neki is segített anno ,de rengeteget hazudik ,ellenőrzi a telefonjàt,fake Facebookokat gyárt és írogat a pasi lányismerőseinek,soha nem akart a férfivel együtt élni .Ma is a két fiával él a pasitól 200km-re ,a férfi egyszer volt a nőnél,a nő vezet inkább ide hozzá,2hetente egyszer ,2-3 órát együtt töltenek és ennyi . A kérdésem : a férfi teljes arab ellenpélda,hiszen a nő irányítja,hazudik stb,de minden el van neki nézve .Minden haverja kérdezi ,mikor házasodik már meg ,mikor lesz családja ,az anyukája is azt mondja (de közben szeretik a nőt ,mert sokat segített...),de azt mondta nekem ,ő már 35 évesen el van késve ,ő anno rosszul választott ,neki már így kell élnie ,el lett kapva , ő már egész életében így lesz ....Ezzel a nővel nincs jövőjük ,soha nem akar a nő vele lakni ,gyereket sem ,csak szexelnek /tek (az utóbbi hónapokban azt sem ).Ja és a férfi szüleinek is hazudik ,hogy a nőhöz mennek ,mert nem meri megmondani ,hogy soha nem a nőhöz(hiába a gyerekek az apjuknál vannak ).Aki az iszlámban jártas ,kérem adjon kiindulópontot

2020. máj. 14. 18:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sokszor azzal vigasztalódik,hogy Mohammed sem vàlt el az első feleségétől....Olyat is mondott ,hogy anno ő már nagyon akart együtt lenni nővel ,és hivatalosan ezt csak mecsetben köttetett házassággal tehetik meg,ezért nősült.Akkor azt mondta a feleségének,hogy majd elvesz egyszer egy neki való nőt,hogy legyen családja .A nő mondta persze ,de aztán mondta ,hogy nem teheti.Komolyan mondom ,honnan ez a függőségi viszony.Ja amúgy magas végzettségű,jó állàsú,művelt emberről beszélünk.A feleség annak ellenére ,hogy félig arab ,fehérben,mint én ,festette magát ,kihívóan öltözködött,de a férfi mondta,ebben is változtatott miatta.(azóta persze az is kiderült,hogy ugyanúgy öltözködik ,csak sutyiba ,de ez is megbocsájtva...)
2020. máj. 14. 18:33
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon szerelmes voltam ,aztán akartam szakítani,de visszakunycsorogta magát(én meg hagytam ,mert valamiért vonz).Többször mondta már,hogy lakjunk együtt,aztán másnap ,ááá ő nekem semmit nem tud adni ,ígérni ,sajnálja ,hogy így kell élnünk .Jó pasi ,bárkit megkaphatna ,nem értem miért ragaszkodik hozzám ? De lehet ez a kulcs?Ragaszkodik mindenkihez és nem tud konfrontrálódni,nem tud az érzéseiről beszélni ,a szexben is alárendelt szeret lenni és csak ő akar csinálni mindent ,mikor én akartam az első alkalommal is azt mondta ,tudja ez a nőknek megalázó,csak a beteg pasik engedik ,nem kell...Szerintem ez is a tanárnő szele ,benevelte erre ...Érzelmileg instabil ,de értékes ember .Ezek után nem mennék bele vele kapcsolatba ,mert sok seb van /volt a titkolózás miatt (megyünk együtt ide-oda ,egyenrangúnak tekint ,büszke rám ,csak a családnak nem leszek bemutatva ...) Szerintetek lesz esély ,hogy egyszer ha egy hithű ,gyermektelen muszlim lányt talál ,elhagyja a feleséget ?
2020. máj. 14. 18:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Még annyi ,hogy “finom lélek “,ha a család nőtagjai veszekednek a férjjel ,őt hívják,hogy beszéljen a férjjel ,bírja jobb belátásra stb ...És igen ,szeretem és az fáj ,hogy ki van használva,úgy,hogy nem is tud róla .A feleség itt szocializálódott ,sokkal rafináltabb,és teljes mértékben irányítja .De van ,hogy összevesztek ,akkor 3 hónapig nem látják egymást ,aztán minden megy tovább...
2020. máj. 14. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de te szerető vagy csak még nem esett le. Ez a férfi csak játszik veled és te hagyod, nem fogja elhagyni a feleségét, legalábbis nem érted. Egyetlen egy szavát sem hinném el neki.
2020. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az iszlamban a valas kb. 1 perc, ha a ferfi kezdemenyezi. 2 tanu elott kell kimondani 3-szor, hogy elvalik es kesz.
2020. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj már túl ezen a férfin. Csak kihasznál téged, a sztori fele se igaz. Hónapok óta szenvedsz, szegény gyerekedet sajnálom, hogy ilyennek kiteszed. Jah meg 35 évesen elkésett blablabla, mintha egy nő mondaná, de egy férfi 40-50 évesen is lehet apa...
2020. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg Ramadan van, haram ha ti tényleg együtt vagytok, és persze ő muszlim azért nem válik meg mittudom én, de azért Ramadankor megy téged d.gni... 🤣
2020. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én, aki Iszlámban jártas vagyok, azt mondom, nagyon gyorsan szakíts.
2020. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ,hogy ha egy perc elválni ,akkor miért teszi .Egy helyen dolgozunk ,együtt járunk haza ,nem találkozott a nővel már hónapok óta ,de ebben a 8 hónapban is egy -egy fel napot max .Egyszeruen nem értem ,ha a barátai is azt mondjak neki :hogy meg mindig együtt vagy ezzel a nővel ?! Mikor lesz már családod ? Akkor miért van vele ...És őszintén remelem ,hogy nem értem ,de lesz egy lány akiért majd elhagyja ,mert csak szanalombol van vele /sajnálja /meg az ő családukban meg senki sem vált el...számomra az is érdekes ,hogy a nőnek 2 fia van ,azokkal sem tartják a viszonyt ,idősebb is nála ,közös gyerekük nem is lehet ,az mégsem volt probléma (mert ugye a noci is muszlim és arabul is tud a szülőkkel beszélni ),szerintem nálunk hiába lenne nagyobb esély a jövőre ,ez az egyik legnagyobb akadály ...És a nőnek ebben mi a jó ? En magamból kiindulva tuti stabil kapcsolatra vagynek és állítólag a pasi oda akart költözni ,mint már írtam ,de a nő sosem viszi őt haza....Ahol korábban éltek (akkor csak 60km-re egymástól ,senki ne tudta ,hogy együtt vannak ,a pasi mindenkinek azt mondja ,hogy szingli...,mert kszégyenli.De közben ha az utcán mentek raszol a nő ,hogy ne bámuld a csajokat stb...A nő hordja a nadrágot ,hallottam ,hogy utasitgatja egyszer telefonon ...Egyszerűen nem érzem ,ezért kérem a kívülállók ,de iszlámban jártasak véleményét ...
2020. máj. 15. 13:57
 10/15 anonim ***** válasza:

És te beveszed ezt a sok maszlagot, amit mond? Aki ide válaszolt, az mind iszlámban jártas, de te úgysem nekünk hiszel, hanem a széltolónak, aki használ és kihasznál. Még az is lehet, hogy az otthoni országában is van családja, de te megrögzötten várod, hogy alátámasszuk, hogy téged szeret és az a nő csak magához láncolja.

Nem, szinte biztos vagyok benne, hogy neked/is hazudik és te vagy aki nem akarsz tovább látni az orrodnál. Ne akard őt ennyire. A jó muszlim nem ilyen, a jó muszlim nem hiteget, hanem felvállal és betartja amit be kell tartania. Aki péntekenként mecset helyett d.gni megy, vagy Ramadanban a szeretőjéhez megy, az a legrosszabb fajta muszlim a földön!

2020. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!