Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy távkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 21 éves srác akinek tetszek és ő is nekem csak az a baj h Balatonon lakik én meg Pesten.És szerintetek bele menjek-e egy ilyen kapcsolatba?
2010. aug. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted...
2010. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hagyd a fenébe! A távkapcsolatnak semmi értelme, csak még több fájdalmat okoz majd a fiú hiánya...
2010. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nielindi ***** válasza:
menj bele, persze. én is balatoni vagyok, pécsen tanulok, és kecskeméti a völegényem.
2010. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatnak semmi értelme, csak még több fájdalmat okoz majd a fiú hiánya... már aki önző, csak a saját maga érdekeit nézi és nem szerelemes a másik félbe annak igen.


Egyébként ha szereted és fontos neked akkor nyugodtan.

A nem távkapcsolatot is megette a fene ha nincs bizalom és aki nem bízik a párjába 150 km távolságból az nem bízik majd benne akkor sem ha egy városban laknak.

2010. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 2 éve távkapcsolatban élek, heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni. Ebben főleg a 2 munkahely és az iskola a hibás. Sokszor hiányzik, de nagyon szeretem és nem érzem azt, hogy bárki mással boldogabb tudnék lenni mint vele. Úgyhogy mi úgy döntöttünk még az elején, hogy megpróbáljuk lesz ami lesz, külön úgyse bírjuk :) Most hétköznap mindenki teszi a dolgát, a hétvége meg csak a miénk és élvezzük, hogy legalább egy kis időt együtt tudunk tölteni. Nálunk nem okozott eddig gondot.


Sok sikert! :)

2010. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 15/L :) a barátom 19 éves :) 150 km a távolság...2 hetente találkozunk hétvégén mert mindkettőnknek suli volt...nyári szünetben együtt vagyok 1-2 heteket is...:) lassan 8 hónapja vagyunk együtt...:) ha szereted akkor menj bele...de már régen rossz ha mástól akarod ez megkérdezni...
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nem simer ahtárokat, ha télleg ugy érzed hogy szereted akkor nincs akadály, én a barátnömmel 1éve 5 honapja vagyunk együtt távkapcsoaltban suli idő alatt heti 1x találkozunk kb és megvagyunk. ugyhogy szerintem HAJRÁ :)
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ígyvagyunk miis a barátommal. qrvasz*r. de tényleg. de szerejük egymást.és ezvan... próbáld meg.
2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!