Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek a távkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a távkapcsolatba vagy ne?

Figyelt kérdés

Na a dolog csak annyi hogy megismertem egy srácot és hát szombaton taliztunk,először.De előtte msnen beszéltünk szinte minden nap meg több mint 1 hónapja.Szombat nagyon jó volt, meg néha megfogtuk egymás kezét,sokat beszélgettünk,jól éreztük magunkat.

Csak hogy ő nem itt lakik a közelben annyira messze sem mert vonattal is max 2 óra.Nekem tetszik a srác meg szerintem én is neki,csak nem tudom hogy belemenjek-e a kapcsolatba ha csak 2hetente mondjuk tudnánk találkozni.Működne?A srác nagyon kedves,aranyos.:D

Remélem normális válaszokat irtok és nagyon köszönöm!!!!:)


2009. máj. 3. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha tetszetek egymásnak, akkor menj bele..

nekem is két órás a vonatút, ha a barátomhoz akarok menni vonattal..ő kocsival hamarabb, kb 1,5 óra alatt ideér.

három éve vagyunk együtt így.

2009. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok:):)tök jó neked!!:D

hát végülis jól megvagyunk és szerintem működne is.Egy próbát megér:)

2009. máj. 3. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
ne
2009. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért ne?
2009. máj. 3. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is működik 11 éve. Pont akkor jöttünk össze, mikor a férjem elvállalta ezt a munkát, igaz mi hétvégente tudunk találkozni. De néhány évig még ez a munka marad amíg anyagilag össze nem szedjük magunkat.
2009. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jahm.hát mi is csak hétvégenként tudnánk talizni.
2009. máj. 3. 19:14
 7/14 anonim válasza:

A távkapcsolat szerintem nagyon jó dolog, sőt!:)

A párok sokkal jobban megbecsülik egymást, minden egyes utazás a szeretetet bizonyítja:) Nekem is 2 óra a vonat, de mindig megéri, mi 2 hetente tudjuk megoldani, de már csak 2 év és közös lakásba költözhetünk (egyetem :) ).

Persze kell egy kis kitartás, és bizalom is, de ha ez megvan, semmi gond nem lehet:) 11 év az nem semmi, gratulálok!:) Szóval sok szerencsét és örömet mindenkinek:)

2009. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pont ezért...

maj elhagy 1olyanért aki közel van hozzá

ha pedig nem akkor majd féltékeny lesz vagy fordítva stb

2009. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem kell a negatív tapasztalatokkal általánosítani, igenis működik, ha két ember akarja és szeretik egymást.
2009. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Végül is, működhet.....
2009. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!