Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy olyan távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy olyan távkapcsolatba ahol az egyik fél szülei nem engedik el egyedül utazni az embert?

Figyelt kérdés
És így hozzá kéne mindig igazodni?
2010. szept. 24. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mekkora távolság?
2010. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nálam nem jött még be eddig.
2010. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
170 km kb.
2010. szept. 24. 16:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
170 kilométer túl sok úgy, hogy csak az egyik fél mobilis. Meg lehet persze próbálni, de borzasztó nehéz lesz.
2010. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
17 vagyok...
2010. szept. 24. 16:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne menj bele, mert ha csak az egyik fél tud menni az kevés és még fiatal is vagy egy távkapcsolathoz szerintem. Én is távkapcsolatban élek, 220 km távolsággal, mindketten megyünk ahogy tudunk a másikhoz, de sajnos a munka néha megköti az embert és van hogy 2 hétig nemis találkozunk. Hát őszintén nagyon nagyon nehéz, hogy ritkán találkozok azzal akit szeretek
2010. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ő az egyetlen aki megért... erre felé nincsenek csak k@rvák... persze biztos vannak kivételek, de beleuntam ebbe a huzavonába és már annyira elegem van mert akár hányszor már ott tartanék hogy barátnőm lenne mindig történik valami, vagy közbejön. Fiatal vagyok? Tök mindegy... úgyse használom ki a fiatalságom csak itthon ülök.
2010. szept. 24. 16:58
 9/19 A kérdező kommentje:
Soha nem lesz barátnőm, azt hiszem most beletörődtem. Köszi a válaszokat.
2010. szept. 24. 16:58
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát ezt nektek kell érezni hogy mit akartok. Találkoztatok már amúgy? Mert ha nem akkor azt meg kellene tenni és akkor sokminden kiderül, hogy egyáltalán működne e vagy sem :)

Hidd el én is úgy gondoltam nem megy a távkapcsolat mégis abban élek :)

2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!