Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy távkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal a neten... nagyon kedvesnek aranyosnak tűnik. Mostanában viszont olyan sok rosszat hallani...:S meg félek attól is, hogy mi les, ha összejövünk...ő esztergomi én pedig soproni, jó esetben havi 2 randi. félek, hogy nem az akinek mutatja magát és megcsal, nekem pedig összetörik a szívem :/ szerintetek?
2010. jan. 3. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
ne menj bele , netes ismerkedés egy elb*szott dolog
2010. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
A távkapcsolatoknak általában nincs jövője.
2010. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De van jövője!

Én is távkapcsolatban élek, igaz hogy tanulás miatt :)

2010. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha érzed az a "valamit", hogy Ő különleges lehet, akkor igen. Én is féltem tőle, de heti 1x találkozunk csak, mégis imádom.Ma már van telefon, msn és amúgy mi is a neten ismerkedtünk meg:)Nagyon boldog vagyok, szóval sikerülhet!Szurkolok!!
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lacikaaaaa ***** válasza:

1. válaszolónak a jó édesanyját, 2. válaszolónak annyit üzenek hogy vannak kivételek ne magából induljon ki.

És szerintem igenis működhet a távkapcsolat. Ha nagyon szereted menj bele.

2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hogy jön ide az anyukám ? :)


komolyan gondolom, és tapasztalat is van mögötte.

2010. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 lacikaaaaa ***** válasza:
Nem szereted ha b***ogatják édesanyád?
2010. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
nem ismered, szval nincs jogod hozzá :)
2010. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne menj bele! Csak elront mindent!

Ha levelezéssel tartod, illetve MSN-el nincs értelme.

Csak pórul jársz mint én...

2010. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hááz ez elég vegyes :S nem igazán tudok dönteni..:S igazából, tényleg különleges meg minden, de most teljes meg vagyok zavarodva...:S
2010. jan. 3. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!