Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy se vele, se nelkule kapcsolatban melyik lesz a vegen a helyes dontes?

Figyelt kérdés
Vele, vagy nelkule, ti jol dontottetek a vegen?
2008. nov. 25. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem dontottem majd a pasim kimondta a szakitast es jol tette.

Itt atol fugg ha szeretitek egymast akkor ha vege is ugyis visszamentek egymashoz.

De ha nem szeretitek egymast vagy csak egyoldalu a szerelem akkor hagyatok az egeszet...

Kivanom hogy jol donts s ne band meg..

2008. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ha Te úgy érzed, hogy neked kell dönteni, akkor az már eleve azt jelenti, hogy nem vagy biztos benne, hogy vele akard leélni az életed. Fájdalmas lesz, de akkor szakíts inkább. Minél előbb annál kevésbé fog fájni a hosszú távon, és annál több esélyt adsz magatoknak, hogy megtaláljátok végre az igazit.

Aztán, ha ez egyikőtöknek sem sikerül, és esetleg újra egymásra találtok, akkor még házasság is lehet belőle. :)

Már láttam ilyet.

2008. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Srapnel ***** válasza:
79%
Ha neked az a normális élet, hogy örökké megy a szakítás-összejövés, akkor az együttmaradás jó. Ha kiegyensúlyozott kapcsolatot és életet akarsz, akkor szakítani kell. Ez ilyen meglepően egyszerű.
2008. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Én személyszerint nem tudnék így élni, mert nekem nagyon fontos a harmónia és veszekedésmentes közeg.

Nem tudom elfogadni mikor valaki azt mondja, hogy nagyon szeretjük egymást, de folyton veszekszünk. Szerintem az már nem igazi szerelem, mert a párommal annyira figyelünk, hogy meg ne bátsuk egymást. Ha mégis valaki megbántja a másikat, azonnal megbeszéjük, és minden megint mehet tovább.

Petranova

2008. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy se vele se nélküle kapcsolatnak szerintem sincs jövője.Abból fog állni az életetek,hogy egyszer veszekedtek,aztán pedig kibékültök?

Ha ebbe a kapcsolatba maradtok nem adtok esélyt magatoknak arra,hogy megtudjátok milyen egy harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolatban élni.Viták mindenhol vannak,de ha két ember szereti egymást,akkor azt rögtön megbeszélik,és abból biztosan nem alakul ki a "se veled se nélküled"!

Én lépnék,de neked kell döntened!

2008. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen kapcsolatban élek.....mi szeretjük egymást-csak túlságosan akaratosak vagyunk, és egyikünk sem szeret engedni..Viszont kibékülni mindig szuper érzés....

Neked kell érezned hogy szereted-e még, ha nem megy a felejtés és a szakítás-annak oka van...:)


KEYLA

2008. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a vége álltalában a nélküle lesz!mert jó hogy "édes" a békülés,de egyszer csak valamelyik fél megismer valakit akivel nem kell mindig civódni,és rá jön hogy ez így sokkal jobb!egy igazi kapcsolat a kompromisszumról,megértésről szól!mindenkinek fel kell adni valamit magából azért hogy a kapcsolata jó legyen!és ha két ember képtelen ezen megeggyezni annak a kapcsolatnak nincs komoly jövője.ez az én véleményem.
2008. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2008. nov. 26. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld más szempotból szemügyre venni a kapcsolatot,nézd felülröl,oldalról,alulról,hátulról....Ezután nézd,hogy megéri-e szakítani.Ugyan olyat mint ő ugysem fogsz találni.
2008. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na es most mi van veletek?:)
2009. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!