Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre vajon mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre vajon mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Külön kasszán vagyunk. Az ő szülei támogatják őt szinte semmit nem kell megvennie a pénzéből; még Az én szüleim nem támogatnak engem pláne olyan mértékben és mindent Magamnak kell állnom.

Így én Jóval kevesebbet tudok félrerakni a fizetésemből mint ő.

Szülei segítségével sok kiadásunk Igazán nincs.

Viszont ő azt hiszi hogy én szórom a pénzt és Nem spórolok ; noha semmi látszata nincs hogy összevissza vásárolnék mindent.


2020. júl. 24. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egész kapcsolatod kuka-és véglegesen, mert felütötte benne az irigység a fejét a társadra. Itt az árulás, és a másik meglopása az ajtódban toporog. Idő kérdése.
2020. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod aki látja az életed mert együtt éltek hogy hiheti hogy elszorod a pénzed? Mire?
2020. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülei pénze miatt nektek nincs kiadásotok, akkor mit kell magadnak állnod? Elég zavaros a kérdés, ki kellene fejtened ezt azért.
2020. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás baromi egyszerű: 1-3 hónapig fegyelmezetten minden bevételt és kiadást felírtok az utolsó fillérig mind a ketten. Az időszak végén leültök és közösen átnézitek a számokat. Most érzésre vádaskodtok, de ha ott vannak a számok, ott már minden tiszta lesz. és Három dolgot lehet elb*ni:


1: mindent le kell írni. Tényleg mindennek meg kell lenni az utolsó 200ft-os kávéig, mert ha összesíted, lehet, hogy kiderül, hogy három hónap alatt 50 ezret kávéztál el, ami már tétel.


2: el kell ismerni ami ott van. Ha szembesülsz vele, hogy tényleg sokat költesz, akkor azt be kell látni és változtatni kell rajta, nem kifogást keresni és védekezni.


3: meg kell tudni egyezni. Lehet, hogy te is igazolva látod majd, hogy keveset költesz, meg ő is azt, hogy sokat. Itt nyitottnak kell lenni és megbeszélni, kinek mennyi a sok, vagy a kevés.


És pontosan ugyanez igaz a párodra is.

2020. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre nem egyedül kell megoldást találnod... egy párkapcsolatban a gondok is közösek, nem csak a jó. Az már eleve nem túl jó ómen, hogy a pénzzel betámad. Igazából nem a pénz a legnagyobb probléma, az csak egy felszínes "találat".
2020. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kiadásaim vannak Mert magamra kell ruhát vennem mobil számlámat befizetni kocsimat javíttatni fenntartani. Vállalkozásom finanszírozni.


Neki még sokszor a szülei vesznek ruhát autója nincs telefonszámlája is csak ilyen két háromezer forint.


Magából indul ki hogy nekem is annyit kéne tudni félrerakni mint neki.

2020. júl. 24. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"Magából indul ki (...)"


Pontosan: ezért kell a tényeket vizsgálni.


Teljesen más vita az, amikor nem arról beszélünk, hogy ki költ sokat, ki meg keveset, hanem arról, hogy havi 50k a rezsi, 40k a kaja, 30k a kezdő vállalkozásom, 20k-t költök ruhára, ötleteljünk, miből faragjunk.

2020. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!