Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn másra gondolni szex közben? Kivel volt ilyen? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi, szinte szerelmes vagyok bele, de ez csak reménytelen szerelem, hisz ő is házas ahogyan én is. Ha együtt vagyok a férjemmel akkor is csak rá tudok gondolni, már néha félek hogy a nevét is kimondom....
2020. júl. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem feküdtem le vele, de messzire mentünk gondolatban, és majdnem megtettük. Azóta bárkivel fekszem le, csak Rá tudok gondolni. A férjemmel már előtte se volt szex, de volt azóta már két másik illetővel, de reménytelen, mindenkit hozzá hasonlítok. Nekem már sose lesz elég senki.
2020. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont úgy vagyok mint te. Nagyon rossz. De ez van. Talán egyszer megtudom milyen vele lefekudni. Szintén házas, szintén más házas férfit szerető..
2020. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom jó lenne e megtudni. Bár vágyom rá, ő is rám viszont nem akarom elrontani a hozza füzödő kapcsolatot egy szexel, hisz utána mi lesz? Raadasul 4 házzal lakik tőlem távolabb, és van köztünk 15 év korkülönbseg
2020. júl. 24. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Inkább azon kellene dolgoznod, hogy a fèrjedhez visszatalálj. A fickót meg cèlszerű lenne ignorálni. Semmi èrtelme tovább jópofizgatni vele, úgy is az lesz a vège, hogy összefekszetek, aztán majd bánni fogod.
2020. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!