Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek nem annyira előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem annyira előnyös külsejű nő jutott, az szex közben más, jobb csajokra szokott gondolni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 16:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
7%

Engem nem érdekel a külső, ha kedvelem azt, akivel vagyok.

A nők csak ilyen agybetegek, hogy nekik nem felel meg idézőjelesen akárki. Most nem a full higiéniátlan barmokra gondolok, akik picit sem adnak magukra, hanem olyanra, aki kicsit előnytelen kinézetű.

2020. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem állok össze számomra nem vonzó nővel, mert nem fog működni a szex egyáltalán.
2020. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%
Esetleg egyéjszakás kalandnál.
2020. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy ez jutott? :D :D Nézz már magadra, biztosan te sem vagy egy adonisz.

Amúgy meg lehet fizetni prostit is, ott válogathatsz, ha van pénzed.

2020. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%
Én személy szerint igen ☹️
2020. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Te sem lehetsz valami előnyös külsejű. A nőd kire gondol közben?
2020. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%
Igen, közben azon jár az eszem, hogy bárcsak egy Gal Gadot-tal lehetnék. Dehát sajnos csak egy ilyen átlagos fruska jutott nekem is, sokan vagyunk így, akik megalkudunk.
2020. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%

#7


En antiszemita vagyok, meghagyom neked 🖖

2020. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Ezeket fordítva miért nem szokták soha megkérdezni? Hogy a petyhüdt ronda pasija helyett a nő kire gondol? Gal Gadot kire gondolna, ha ilyen belsőleg rohadt senkik dugnák meg? Vagy az nem számít?
2020. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%
Kénytelen vagyok, mivel kövér nőm van, viszont nekem a vékony csajok jönnek be, de sajnos nekem olyan nem jutott 😔😔😔
2020. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!