Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta úgyis lelépek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta úgyis lelépek majd valami egyetemista pasival mert felvettek egyetemre?

Figyelt kérdés
Annyira kiábrándultam ezzel a mondattal, azóta nyomaszt. Megkaptam az smst este 8 után, 24 éves vagyok és pár éve nem gondoltam, hogy valaha diplomát akarok majd szerezni. Sok szakmát próbáltam de megtaláltam amit szeretek, nem túl fizetett sőt az ország legalul fizetett szakmája. Hátrányos helyzetű térségben élek, szociális munkás leszek. A párom ahelyett, hogy valami motiváló dolgot mondott volna ez volt az első mondata felém. Ezt nézi ki belőlem. Sokszor mondott már hasonlókat, azt gondolja a munkahelyemen is flörtölök. Nem adok rá okot, tisztelem őt és nem tennék semmit. Azt tudnotok kell, hogy fiatalabb korunkban mindketten hűtlenek voltunk a másikhoz de túl vagyunk rajta visszataláltunk egymáshoz. Fiatalon kerültem mellé és ő sem élt előttem túlságosan ki dolgokat. Viszont elgondolkodtató volt számomra, hogy ezt mondta nekem. Számomra ez csak egy önismereti út és egy olyan pálya választása ami nem a bőséges megélhetést fogja adni neki viszont ilyen gondolatai vannak. Illetve, hogy nem lesz időm mert lefog foglalni az egyetem. Egyébként is levelezőre fogok járni, dolgozni melette és emellett van egy saját méhészetünk. Rossz ember melett vagyok?

2020. júl. 24. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Igaza van.
2020. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Hátrányos helyzetű régióban szociális munkásnak lenni nagyon keserű pohár, háládatlan feladat, mivel az általad istápolt személyek nem nagyon fogják megköszöni azt a sok verejtékes munkát amit értük teszel.


Diplomással csak annyi esélyed lesz összefutni, mint bárki másnak véletlenül, így nem igazán értem a barátod logikáját. Én is ellenezném, de én másért, mert az ilyen "szociális munkás" életút vége a megőrülés a szegénység állandó megfigyelése miatt, vagy belekeveredés valamelyik "védenc" viselt (enyhén maffia)ügyeibe.

2020. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a párod nem támogat az utadban, vagy em hisz benned és látja benned a lehetőségeket. Nehéz lehet egy ilyen erős visszahúzó erő mellett előre lépdelni, pedig úgy tűnik, te nagyon előre akarnál. A párodnak van diplomája? Úgy sejtem nincs, és valahol megértem az érzéseit, hisz egy férfi önérzetének nem tesz jót, ha a nő "értelmiségibb" nála (nem mintha az értelmiség dolog pusztán a diplomán múlna, de gondolom ő ettől tart). Ezt azonban szerintem egy egészséges lelkületű embernek túl kellene tudnia lépni és azt figyelembe venni, a párja mit szeretne, mi teszi boldoggá...enélkül nincs egészséges párkapcsolat sem.
2020. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha a párod nem tud örülni az örömödnek és támogatni abban amit szeretnél akkor rossz ember mellett vagy. De ezt neked kell tudni eldönteni.

A saját félelmei miatt bánt téged. Azon érdemes elgondolkozni tudsz-e segíteni neki ezeket feldolgozni és ha nem megéri-e egy ilyen ember mellett maradni ahelyett hogy valódi párt kérdésnél.

2020. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2es válaszolónak köszönöm a válaszát de nem pályaválasztási tanácsot kértem. Tisztában vagyok a szakma árnyoldalaival de valószínűleg az ő szakmája is valakinek verejtékes munka így az enyém is és kérem tiszteletben tartani mások döntéseit a saját "életpályájuk" felett. 🙂
2020. júl. 24. 23:20
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez ilyen onbeteljesito jóslat lesz. Addig fogja rágni a fuled, feltekenykedni, kisebbségi komplexusos hisztiket produkalni, megfúrni a tanulásod míg tényleg tönkre megy a kapcsolatot.


Igen, lehet, hogy rossz ember mellett vagy.

2020. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem támogat téged a döntéseidben, és ilyet vág a fejedhez akkor valószínűleg rossz ember mellett vagy.

Amúgy poén hogy az előző párom egyetem kezdése előtt két héttel szakított velem 4 év után.

2020. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"hisz egy férfi önérzetének nem tesz jót, ha a nő "értelmiségibb" nála"


Már bocsánat, de az a természetes, hogy egy férfi "több"? Miért is? Ennyi erővel a nőt is zavarhatja, ha a párja tanultabb.

2020. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

5.


Jó, csak mondom, hogy készülj, mert ez nem úgy megy, hogy te kiválasztasz számodra szimpatikus Twist Olivér meg kis Bice-bóca jellemeket, hanem a tipikus lélektelen bürokrácia kirendel a Kalányos családhoz a telepre és nem válogathatsz.

2020. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as, nem kell felkapni a vizet, igen, ugyanúgy jelenthet problémát egy kapcsolatban, ha a nő a tanultabb. Van aki ezt úgy éli meg mélyen, hogy kiegyezetlenek az erőviszonyok. Itt most a 2 közül arról a felállásról írtam, amiről épp szó van. :D
2020. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!