Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden este 1 dobozos sör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este 1 dobozos sör vagy csapolt sör. Rá lehet szokni? 30/N

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ennyitől még nem lesz senki alkoholista (kocsiba azért már ne ülj utána), egészségedre! Egy pohár sör, vagy egy pohár vörösbor még jót is tesz az emésztésnek, az érrendszernek.
2020. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen. rá. Ne tedd!
2020. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A rendszeres ivás a mértéktől függetlenül alkoholizmus.
2020. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Ettől nem leszel alkoholista...Viszont arra ,hogy minden este megidd azt a sört rá lehet szokni ...ha évekig csinálod.Alias pszihéssen fox rá szokni..Mikor hirtelen abba hagyod vagy elfelejted...akkor jön az a fura érzés...tudod olyan hiány érzeted lesz.

De valódi alkoholista nem leszel tőle...Szervezeti "testi"tüneteket nem fox produkálni.

2020. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Naponta 1 sör igazából egészséges is.
2020. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Persze. Nem vagyok megszállott alkoholellenes, viszont a függőség nem a mennyiségtől függ. Egyénenként eltérhet az a mennyiség, amitől valaki függő lesz.

DE, nem feltétlenül szoksz rá. Lehet, hogy évekig megiszol napi egyet, aztán lazán abbahagyod, mert nagyon kis mennyiség. Az is lehet, hogy nem fogod tudni olyan könnyen abbahagyni.

Amúgy miért pont 1? :D

2020. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ezen gondolkoztam, csak én olyan fél dl pálinkát vagy egy dl bort iszok meg mostanában minden este, mert nem tudok máshogy elaludni. És sajnos még így se mindig sikerül.

Kb. 2 hete van ez, de volt már olyan időszakom, amikor csak piával ment az elalvás.

Nagyon gáz, mert van egy kislányom, elkezdtem arra figyelni, hogy csak azután igyak, miután ő elaludt. Ez azért is jó, mert általában mindig bealszok abba, hogy őt altatom, másrészt ha mégse tudnék elaludni, akkor nem piagőzös lehelettel olvasom neki az esti mesét.

2020. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó, hogy a gyerekednek nem akarsz alkoholos lehellettel mesélni, de mi a helyzet a pároddal? Az nem zavar, hogy büdösen fekszel be mellé?
2020. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Más, hasznosabb elfoglaltság jobb.
2020. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as, nem alszok együtt a "párommal"
2020. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!