Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érthető ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető ha a pasim féltékeny egy internetes barátomra?

Figyelt kérdés

Vagy egy barátom akivel 3 hónapja járok, meg van egy nagyon jó internetes barátom akivel 1x találkozrunk eddig mert nagyon messze lakik.

A pasim szinte el akarna tiltani ettől a barátomtól, pedig bármikor megnézheti amiketírunk, nem is küldözgetünk egymásnak semmi olyan dolgot ami féltékenységre adhatna okot

Szíveket se küldözgetünk egymásnak vagy bármi hasonló


Jogos a féltékenysége vagy szerintetek is túlreagálja?



2020. júl. 25. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem ismerik egymást, igen. Azt sem tudja, ki az istennel dumálsz, sőt, még te sem tudod igazán... Ez nonszensz és teljesen érthető, ha neki nem tetszik. Nőként mondom.
2020. júl. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehetnek barátaid? és neki vannak? Ha ő is tartja a kapcsplatot mással, neked miért ne lehetne?
2020. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van egy internetes srac haverom evek ota, korabbrol ismerem, mint a paromat. En nem talalkoztam vele, de ez szerintem lenyegtelen. Soha nem szolt erte, semmilyen formaban nem jelezte, hogy zavarna, es szerintem ez a normalis, vagy ha nagyon nem tud lenyugodni, akkor TALAN belefer, hogy egyszer belenezzen, mikrol dumaltok, legalabbis en ennyit engednek a baratomnak, ha ettol megnyugodna, de ha utana is pattogna rajta, azt nem turnem. Nyilvan nem arrol van szo, hogy egy netes haver fontosabb lenne, mint az ember parja, plane egy hosszu, stabil kapcsolatban, hanem a mogotte levo dolgok, igy mindenkepp olyan megoldasra torekednek, ahol egyik felrol sem kell lemondani, viszont nalatok egy harom honapos kis kapcsolatkarol van szo, szoval ilyen helyzetben igazabol meg akar errol is szo lehet. Szerintem ha valaki ennyi ido utan ezen gorcsolne allandoan, azt siman kidobnam🤷🏼‍♀️
2020. júl. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire? Amennyire fordítva.
2020. júl. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is volt az exbarátnőmnek ilyen barátja és mikor felhoztam hogy miért ő a fontosabb, még neki állt feljebb. Ő is azzal védekezett hogy nincs semmi olyan téma köztük. Ja persze, egy egészséges férfi majd a napi dolgairól cseveg nővel, viccnek is rossz. Ment közöttük titokban a szerelmi vallomás, képcsere, aztán rövid idő múlva azon kaptam magam hogy megcsalt vele és immár 2 éve együtt vannak.


Csak szólok, az mese habbal hogy férfi, nő közötti barátság.

2020. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

5# el értek egyet.

Kicsicsillag meséld már el kérlek,hogy milyen témákról beszélgetsz az internettes barátoddal.

Az Opel Astra féltengely kiszereléséről,vagy Messi rúgótechnikájáról?

2020. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jár a pont a 6-nak. Igaza van.
2020. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, mindnekit le kell pontozni, aki nem tolerálná, hogy sunyiban nedvesítsd a pinád egy idegen fsszal. Jól van, kislány, játszd csak ezt a papucs pasiddal, amíg ott nem hagy.
2020. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!