Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2 napot vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 napot vagyunk együtt a barátommal, a maradék 5 napon interneten tartjuk a kapcsolatot. Mikor éppen nem tudom, hogy mit csinál órákon át, akkor erős féltékenység gyötör. Normális ez?

Figyelt kérdés
Órákra eltűnik messengerről, akkor pl rögtön arra gondolok, hogy nőhöz ment... :S
2017. jan. 28. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

inkább beteges.

gondiolj bele...mi van ha bevásárolni ment, vagy edzeni, cvagy csak legurít egy sört?

én sem lógok állandóan fenn.

azoktól gyanús ez, akiken látod hogy mindig, de tényleg mindig fenntvan, és egyszercsak el eltünedezik pár órára.

pl ha fenn van, míg edz, vagy sörözik, vagy bevásárol...vagy bármit csinál, mindig ír, csak random eltűnik pl este 8-10 ig..na akkor gyanakodj.

2017. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez erősen beteges.
2017. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 suzy84 válasza:

Szia. Meg szoktad beszèlni vele miutàn visszatèrt (netre) h merre jàrt?

Annyit tanàcsolhatok h bizalom mindennek az alapja!!

Addig mìg nincs rà okod ne fèltèkenykedj!

Alapfèltèkenysèg mindenkiben van de vigyàzni vele mert rengeteg kapcsolat megy tönkre miatta FELESLEGESEN!

Sajnos sokan nem tudnak uralkodni ezen az èrzèsen te ne essèl bele ebbe a hibàba ,pròbàlj meg jobban bízni a pàrodban!


Kitartàst a "tàvkapcsotokhoz" !! :)

2017. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia! Van, mikor megkérdezem, igen. Bár így utólag nem szoktam, ugyanis a kapcsolatunk elején igencsak hisztis voltam mindenféle kis apróság miatt, majdnem rá is ment, alig tudtuk megmenteni... Néha mikor mondja, hogy majd ekkor meg akkor nem ér rá, akkor persze megkérdezem, hogy hol lesz, kivel és mit csinálnak, de így utólag nem szoktam, hogy "na és hol voltál ma 3 és 8 óra között?".
2017. jan. 28. 12:03
 5/11 suzy84 válasza:

Èrtem. Mi a pàrommal anno ha reggel beszèltünk akkor èn is ô is elmondtuk mit fogunk az nap csinálni s tudtam kb mire gondoljak mikor nem èrtem el. Este pedig az volt a szokàs h elmesèltük egymàsnak a napunkat!

S bìztam benne nagyon pedig 2hò csak telefonon beszèlgettük a tàv miatt.

A fèltèkenysèg szò helyett mindig a bizalom legyen az elsô mi eszedbe jut. :)

2017. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként neked van életed a barátodon kívül? Nem csak a féltékenység nem egészséges, hanem az sem, hogy nonstop a messengeren lógsz. Ha néha elengednéd, te is kikapcsolnál, mással foglalkoznál, akkor jobban megértenéd a barátodat és, és a saját testi-lelki egészségednek is teszel egy szívességet.
2017. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez már a nem normális kategória, de azért valamilyen szinten meg tudlak érteni.

Szerintem nálatok elég hiányos a kommunikáció. Nyilván nem kell 0-24-ben beszélni és még azt is kommentálni, ha a vécén ültök, de egy alap informálás, hogy megbeszéljük a párunkkal, mi történt velünk, elmondjuk, ha valami céges esemény, vagy akármi lesz, az normálisnak kéne lennie.

Ha zavar téged, hogy nem tudod, hol van, nem így támadd le, hanem kommunikálj kicsit okosabban, pl "édesem, milyen volt ma a napod, hogy telt?" vagy "mi lesz holnap a programod? Képzeld én kinéztem magamnak egy jó kis könyvet, azt fogom olvasni" és hasonlók.

Ha megszokjátok, hogy beszélgettek, elmesélitek egymásnak a napotokat, akkor nem lesz min aggódnod :)

2017. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nem normális hogy betegesen féltékeny vagy!

Ha én ilyen lennék,vagy a barátom már nem lennénk együtt!

Ha meg ennyire bizalmatlan vagy minek vagy vele?! Senkinek sem kötelező minden egyes nap folyamatosan fent lenni messengeren!

Had legyen már saját élete, dolgai beszámoló nélkül

Vagy te ennyire tőle függsz,nincs családod barátnők barátok..mindig messengeren lógsz?

2017. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy teltek azok az órák, nincs abban semmi, legalább beszélgettek. Na nem úgy, hogy "kivel voltál kettőtől ötig", hanem: "hogy telt a délutánod"?

Én abszolút megértelek, mert nekem is hazudtak már, és nehéz a bizalom, de amíg nem játszották el, érdemes megpróbálni.

2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És nem szokta előtte közölni hogy órákra el fog tűnni csak úgy lelép a beszélgetésből? Én ezt inkább bunkóságnak venném.
2017. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!