Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy internetes oldalra féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy internetes oldalra féltékeny a párom?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek... párom megnézte az internetet, mivel már napok óta nem volt itthon és állítólag talált valami társkereső oldalt, ahol én nyilván megnéztem vagy 20 pasit. azt sem tudom miről beszélt és mondtam, hogy mutassa meg, de azt mondta, hogy nem tudja hogy hol van, csak megtalálta és ezért nyilván én megcsalom, így összepakolta a cuccait és elhagyott... 6 év után. igaz, sosem volt felhőtlen a kapcsolatunk, mert nem bízunk egymásban. na de ilyen miatt legyen vége? azt sem tudom miről beszél, én soha nem nézegettem pasikat ilyen oldalakon. nincs szükségem rá. és nem hisz nekem... kiakadtam és én is erősítettem abban, hogy menjen. nagyon összevesztünk. ilyen helyzetben mivan? előre is köszi. én 28, párom 34.
2011. márc. 12. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A párod csak valami ürügyet keressen, hogy leléphessen. Gyáva dolog a részéről így 6 év után. Ne sajnáld!
2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak ürügy volt. Ha meg sem tudta mutatni...
2011. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jah, sztem is ez csak egy kamu ürügy volt.

Figyelj, ha valaki állít valamit, akkor az a minimum, hogy bizonyítsa. De legalább hivatkozzon valamire! Ha megtalálta azt a honlapot akkor miért nem mentette le? Miért nem írt fel semmi adatot róla?

Ha én a bnőmről találnék ilyet, minimum hogy lementeném, vagy felírnám, hogy aztán a képébe tudjam nyomni, "tessék, itt van".

A párod ezt nem csinálta meg! Na szted vajon miért? Tök életszerűtlen, hogy talál valami terhelő bizonyítékot, de nem menti le! Ilyen egyszerűen nincs! Az életének egyik fontos döntése, de nem menti le! Na ez az, amire én azt mondom, hogy a párod egy sunyi gyökér, aki pofátlanul kamuzik.

2011. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!