Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ilyenkor ugye még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor ugye még nem nektek áll feljebb? (Nem provokatív jellegű, olvasd tovább)

Figyelt kérdés

A minap jutott eszembe, hogy barátnőm már nem hisztizik olyan sokat, hogy ez mitől van azt nem tudom, nem figyelek rá jobban mint eddig, úgyhogy biztos nem ez az oka, de egy beszélgetés alkalmával azt mondta, hogy nagyon helyes pasivá tesz engem ez a hosszabb borosta - tudjátok az a kicsit hosszabb mint a sima borosta de kisebb mint egy szakáll - és megkérdezte mi lenne ha leborotválnám, mondom szó sem lehet róla, erre azt mondta, hogy majd lenyírja nekem miközben alszok.

Azt gondolta ez nagyon vicces de utána mondtam neki, hogyha ezt megteszi én a fejét fogom leborotválni aztán lelépek a szeretőmmel aki legalább olyan csinos mint ő (félreértés ne essék, nincs szeretőm ez csak egy kamu duma volt, AMIT KOMOLYAN VETT) és berágott rám elég csúnyán, a párnákat nekem dobálta, a szennyest kivette a mosógépből azt vágta hozzám, hisztizett mint egy ****.


Pedig tudta nagyon jól, hogy mennyire nem szeretem a csupasz arcot (amúgy elmondása szerint ő sem) és mégis ezzel zaklatott, de konkrétan úgy, hogy a borotvát már ilyen közvetlen közelről az arcom felé tette, hogy "itt egy kicsi kimaradt" -.-' el akartam verni ezért de mindig eljátssza ilyenkor a hattyúk dalát, elszökdös mikor odacsapnék neki egyet és csak vihog vihog, tudom ezek most így gyerekes dolgoknak hangzanak és biztos írjátok is majd, hogy nem vagyok százas meg a barátnőm sem, de a lényeg amit ezzel ki akartam hozni, hogy ugye lányok ilyenkor nem nektek áll még feljebb?

Mert szerinte én voltam túlzó és nem ő O.O Az én kirohanásom a jogos vagy az övé?



#hiszti, lány, nő, pasi, veszekedés
2020. júl. 25. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtök kirohanása sem "jogos", mert a vitákat nem fenyegetőzéssel vagy hisztivel kell elrendezni. A düh, harag persze természetes lelki jelenségek, de ezt rázúdítani a másikra általában egy jottányival sem visz közelebb a megoldáshoz.


A nők és a férfiak részéről egyaránt gyakori hiba az, amit a barátnőd elkövetett, mégpedig hogy a párjukat át akarják alakítani külsőleg-belsőleg egy általuk elképzelt ideálra. Pedig az igazi szeretet nem az elvárásokról és a saját vágyaink kielégítéséről, hanem a másik ember elfogadásáról szól. Aki igazán szeret, az örül a másik ember létének, úgy, ahogy van. A jó párkapcsolat nem arról szól, hogy egy általam előre megírt forgatókönyvhöz egy általam elképzelt külsejű és belsejű főszerep eljátszására kényszerítem a másik embert, s ha nem játssza el, akkor megvonom a szeretetemet tőle.

2020. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
"tudom ezek most így gyerekes dolgoknak hangzanak és biztos írjátok is majd, hogy nem vagyok százas meg a barátnőm sem"
2020. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Te csak igy random vered a barátnődet mikor olyan kedved van és a szemét még el is hajol mikor ütnél?

Hihetetlen..

2020. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, dehogyis! Nem az arcára vagy olyan helyre, hanem a seggére szoktam, máshova nem, félreértetted. Nem verem a barátnőm, soha nem is vertem (a barátnőm) 😃
2020. júl. 25. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ja értem, így már akkor tiszteletreméltó férfi vagy, hogy kihasználod az erőfölényedet egy vita közben
2020. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

😂 Értem az iróniát utolsó...


A seggére sem nagyokat szoktam csak ilyen laza csattanósat, de nem ez a lényeg amúgy sem...

2020. júl. 25. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit én kiolvastam a leírásodból, hogy ő kezdett vitázni, de te kontráztál rá és a kontrád lényegesen erősebb volt (a borostád néhány nap alatt visszanő, míg egy női haj évek alatt. Illetve a szeretős részt meg inkább nem kommentelem). A reakciója ennek ellenére egyértelműen túl erős ahhoz, hogy a mondanivalódra reagáljon, főleg, ha addig poénkodtatok. Meg kéne tudni, hogy milyen korábbi sérelem emelkedett felszínre, hogy meg tudjátok beszélni vagy el tudd kerülni a jövőben, addig amíg fel nem dolgozza valamennyire. Ha meg ilyen lelkiállapotban van, akkor ne próbálj poénból a seggére csapni, mert nem fogja értékelni, legalább egyikőtök kezelje felnőtt mentalitással a helyzetet.


Arra meg külön kérdezz rá, hogy poénból fenyeget a borotvàlással, vagy tényleg szeretné, hogy levágasd és ha igen, akkor miért. (Csókolôzásnál, szexnél zavaró pl., akkor lehet, hogy mennie kellene)

2020. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Szóval a barátnőd igen durván behisztizett azon, hogy te valamit nem úgy akarsz ahogy Ő. Nem teljesíted feltétel nélkül az óhaját. Elkényeztetett kis hisztigép. Szerintem nagyon jól reagáltad le.
2020. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!