Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráz le a barátom?

Figyelt kérdés
Szomorú lettem egy dolog miatt, amit a barátom allított de nem volt igaz. Kérdeztem hogy haragszik-e rám de azt mondta nem. Az írásából nem úgy jött le és ma azt se írta hogy szeretlek. Azt mondta alszik mert fáradt. Láttam hogy fent van és igazából nem alszik. Kb 15 percre rá rákérdeztem. Az volt a válasza hogy nem alszik, nem tud. Aztán írtam neki hogy akkor hazudtál? Erre annyival letudta: oké, alszok. Ezek után írtam neki egy csomó mindent, miért nem beszélget inkább velem, mert nem érzem jól magam. Miért kell hazudni. Persze nem látta, kikapcsolta a netet. 100%.
2020. júl. 26. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A hazugsag hazudsz stb elég wrös provokativ kifejezesek.


Ha vki azt mondja alszik akk neki all pihizni. Es ha megsem pihizik mert még elbambul vagy akarmi, akkor igy kell neki esni hogy hazudsz hazudsz?

Sztem te tökre nem erted az embereket.


Az elsö mondatok erthetetlenek.

Ha szomoru lettel miert kéne haragudnia rad?

2020. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne hari hogy ezt mondom de nekem olyan lelki bàntalmazonak tünsz vele szemben.
2020. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább énis megyek aludni
2020. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
"Hazudsz"utolso:D
2020. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
igyvan, nem mentem aludni!!!!!!
2020. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerinted mi gondolatolvasók vagyunk, hogy mire gondolt a barátod? Azt sem tudjuk mi volt ama állítás, ebből nincs az az ember aki kitalálja mi a pontos ábra.


Egyébként könyörgöm ne a neten éljétek már egy párkapcsolatban az életeteket. Majd találkoztok holnap személyesen és megbeszélitek. Az Fb-n kívül kezdődik a való élet.

2020. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén szólva én nőként se bírom ezt a stílust, amit a barátod felé produkáltál, hát még egy férfi! Hát kérdező, ha így folytatod, nem sokáig lesz barátod.
2020. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg iszonyatosan csüngsz, ezek után én is inkább a gépen csinálnék valamit, minthogy beszélgessek veled. Pláne ha számonkérnek 15 percnyi online jelenlétet, mert nem abban a szent minutumban mentem aludni...


31N

2020. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóhoz csaltakozom!!

Van, akinek az "alszom" azt jelenti, hogy elindít még egy filmet, és azon bealszik. Ekkor is online-nak mutatja, de nem a chaten lóg...


Nem kell akaszkodni, észre kell venni, amikor a másiknak némi saját időre van igénye. Ez nem azt jelenti, hogy haragszik rád, csak akkor éppen ahhoz van kedve, hogy pl játsszon, nem pedig veled akar beszélgetni. Ez teljesen normális emberi tulajdonság.

Ha feltöltődött, örömmel és dalolva fog visszatérni hozzád. Ha amint meglátod a zöld pöttyöt a neve mellett, bunkó számonkérő stílusban ráírsz, nem lesz hosszú életű a kapcsolat.


Ha neked az kell, hogy a pároddal folyton egymás seggében legyetek, akkor olyan férfit kell keresned, nem pedig megpróbálni manipulálni a mostanit, hogy úgy viselkedjen, ahogyan neked tetszik.

2020. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlságosan is akaszkodós vagy kisasszony.😄
2020. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!