Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti el tudjatok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti el tudjatok fogadni hogy a pasitol kulon bulizik?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan?

Sokfele megoszlas van hogy normalis vagy sem ez a kulon bulizas, de megprobalom elfogadni..

Eloszor is szeretnek tamacsot kerni hogyan probaljam meg...

Mindig amikor elmegy bulizni jonnek az almatlan ejszakak..

Nagyon feltekeny vagyok...

Szo ne essek ha csak elmegy a haverokkal inni akkor nyugodtan alszok, de mikor elmegy egy diszkoba akkor nem alszok..

Van itt vki olyan aki nagyon feltekeny tipus es tultette magat ilyenen?

Valtoztatni nem akar a dolgon tovabbra is menni akar..

Probaltam vele megbeszelni de csak veszekedes lett belole..

Vagy hogyan erzekeltess vele hogy szar erzes? Tegyem feltekennye? Hogyan?



2020. júl. 27. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En amikor feltekeny voltam en azt csinaltam hogy mentem vele vagy elinteztem ugy hogy en sem kuksolok othon akkor egyedül az biztos, hanem nyitok en is a vilagra es ismerkedem minden hatso szandek nelkül de jo ha vannak ismerösök tarsak ez az.


Amikor mar belefaradtam idegileg az ilyenekbe, amikor az aktualis baratom lelépett màr le se sz.rtam. aludtam inkabb. Ö speciel kezdte nem erteni mierz vagyok vele hideg hüvös(azaz felölem oda megy ahova akar amikor akar kerdezni sem kerdezek semmit). De nem kezdtem màr el neki magyarazkodni hogy en mar ezekbe rohadtul beleuntam es azert. Ha meg akar csalni is menjen a fr.ncba attol én még nem fogom magam kucsinalni ejszakanként màr az biztos.

2020. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*kicsinàlni
2020. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám. Nekem az a feltétel, hogy ne ez menjen minden hétvégén és szóljon előre, ne aznap meg előtte 5 perccel rámvágva az ajtót, hanem úgy, hogy ne tervezzek oda semmit vele és esetleg én is menjek akkor egy másik társasággal vagy valami. Szóval pár nappal előtte ezt azért nem lenne rossz tudni.


Meg lehetőleg ne igyon annyit, hogy talpig hányásosan postázzák vissza és a másnaposság miatt használhatatlan legyen (vagy reggel jöjjön haza).


Nálunk nem igen megy a külön bulizás, de így látatlanban nekem nem lenne bajom az ilyen estékkel, ha a párom gondol közben arra, hogy mi van velem és mi lesz másnap. Ha külön programunk van, azt megbeszéljük. Nem mondok nemet, de megegyezünk, hogy mikor és meddig, mert akkor nem izgulok. Illetve ismerem az összes barátját, gyakorlatilag ők is a barátaim már, bennük is bízom és nincs az, hogy random xy-ok között meg random helyekre. Meg örömmel szokott mesélni utána, ha van is ilyen. :D

2020. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, hat szornyu erzes teny...

Foleg mikor nem feltetlen kan bulirol van szo mikor egy ket haverja viszi a nojet de o engem nem akar mert hogy “mellettem nem tudja elengedni magat”

Fura na mindegy..

Egyebkent nekem nincs sok baratnom, o meg nagyom tarsasagi embee

2020. júl. 27. 00:21
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

mellettem nem tudja elengedni magat


Na ez gáz. Ahova más nője mehet, oda neked konkrétan illene menni. Ilyen ember mellett őszintén megértem, hogy féltékeny vagy bizalmatlan vagy. Én is az lennék, ez nem normális.

2020. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindig is voltak kulon estek. Neha en mentem a baratnoimmel neha o es nem volt belole gond.
2020. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudja elengedni magát.

Jaj istenem!!Micsoda trauma!

Egyáltalán hány éves a kedves uriember?

Mert elég gáz a viselkedése.

Majdnem úgy hangzik a viszonyotok,mintha te lennél az anyuci,ő meg a drága kis, tinédzser fia,aki didzsibe megy "elengedni" magát.

Csak nem tudom,hogy te addig mit csinálsz?

Megigazítod az ágyneműjét,és egy pohár szódát teszel az éjjeliszekrénykére?

2020. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"“mellettem nem tudja elengedni magat”


Na, akkor a jövőben olyan laza lehet, hogy szétesik, mert lelépnék.

2020. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A haveri sörözésekkel nincs problémám, az én szerelmem is jár rendszeresen, előtte többnyire moziba mennek, megnéznek valami pasiknak való filmet, utána beülnek valahová, éjfél tájban ér haza, Viszont a külön diszkó, amikor fiúk-lányok vegyesen mennek, én meg nem, az egész más. Nem mondom, hogy sosem volt még ilyen, mert nekem nem mindig van kedvem pörögni, ő viszont nagyon szeret menni, de ha nem mentem velük, az mindig az én döntésem volt. Egyszer én is voltam nélküle, de nem ez a jellemző.

Alapvetően a bizalom megvan, nem zárjuk börtönbe egymást, de pont azért ő a párom, mert ha lehet, akkor együtt megyünk, együtt érezzük jól magunkat. Ha mindig külön mennénk, akkor tulajdonképpen minek is lennénk együtt?

2020. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Mi másfél éve vagyunk együtt és majdnem heti rendszerességgel járunk egymás nélkül ide-oda. Együtt élünk, tehát szinte minden estét együtt töltünk, egyáltalán nem zavar, ha hetente 1-2 alkalommal megy a fiúkkal, hisz emellett sok minőségi időnk van együtt, minden hétvégén napközben velem van, hétköznap is délutánonként főzünk együtt, filmezünk, van sok szex is, programokat csinálunk stb.

Ő zenél, tehát szoktak menni próbálni, koncertezni, járkálnak kocsmázni. Engem azért nem zavarnak ezek, mert ismerem mindegyik barátját, akik imádnak engem, rendszeresen hívnak is, legtöbbször nekem nincs kedvem menni, mert barátnőzök vagy ilyesmi. :D Szükségünk van a külön töltött szórakozásra is, mindkettőnknek, tehát a mi igényeink egyeznek és emiatt nincs ebből soha balhé.

Sokszor kocsmázunk együtt is, de nem érdekel, mikor külön megy, mert mindenki tudja hogy együtt vagyunk és mindig ad életjelet, mindig írja becsiccsentve, hogy szeret és alig várja hogy hazaérjen megölelgetni, mindig mikor hazaér akár piásan akár nem, odabújik megölel és azt mondja én vagyok a legjobb, tehát eltudja engedni magát anélkül hogy azon stresszelne, hogy hú a gonosz asszony majd hogy lebassza ha hazaér... Én örülök, ha hazaér egyáltalán, had szórakozzon már :D

Bár nálunk ami közrejátszik még, hogy mi mielőtt összejöttünk 6 évig barátok voltunk és úgy bízom benne mintha a tesóm lenne kb, sosem volt pinavadász, előttem egyetlen egy lánnyal feküdt le akibe szintén nagyon szerelmes volt, az egyéjszakás dolgok nem az ő világa, ahogy az enyém se. Ha egy ilyen flörtölgetős, ismerkedős típus lett volna aki minden héten mást visz haza akkor lehet kevésbé bíznék benne, de ő aztán pont olyan mint én, érzelmek nélkül képtelen szexelni, az érzelmek meg hála égnek hozzám fűzik nem máshoz. :D


Még a kapcsolat legelején amúgy mi sokat beszélgettünk erről, hogy kinek hogy jók ezek a külön programok, hogy ne legyen belőle soha probléma. Nem volt soha féltékenykedés, nem volt hiszti, lelkiterror. Meg is őrülnék ha így élnénk...


22L - 23F

2020. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!