Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar az, ha nem tudjatok, mikor merre jar a parotok?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokra gondolok, hanem pl neha "elfelejt" szolni, hogy kimegy meginni a haverokkal par sort (amibol ugyanugy hajnal 3-4kor er haza, mintha bulizni lett volna), aztan en errol csak masnap szerzek tudomast, bar olyan is elofordult mar, hogy tudtam, hogy bulizni van, de nem jelentkezett a buli utani masnap estig.. Vagy elmennek ide-oda, de en errol nem tudok, csak utolag. Nem arrol van szo, hogy elszamolassal tartozik, plane nem engedelyt kell kerni, de nalam az eddigi kapcsolataimban ez nagyon alapveto dolog volt, hogy tudjuk, mikor merre jar a masik, majd megosztjuk az elmenyeinket is egymassal. Nagyon sokszor mondtam mar neki, hogy nalam nem igazan normalis ez igy, es hogy neha azt erzem, hogy nem tekint az elete reszenek, kizar a dolgaibol. Nem vagyunk mar tinik, huszas eveink masodik feleben jarunk, bar az igaz, hogy az elozo kapcsolata neki az elso volt, ami meg is rekedt evekig a tiniszerelem szinten, es nem is lepett tovabb. Szoval vannak ezzel igy mas parok is, hogy ugymond lazabban kezelik ezt a dolgot, es nem
2017. dec. 28. 15:46
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsanat,veletlenul elkuldtem.. Szoval vannak akiknel ez a normal, es nem zavarja oket? Vagy azert nem ez az altalanos (en ugy gondolom nem, es azt is tapasztaltam eddig)
2017. dec. 28. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az az alap, hogy szólunk a másiknak, hogy ne aggódjon ha esetleg nem jelentkezünk sokáig. Szerintem ha mehkéred rá, hogy szóljon mert mondjuk néha aggódsz vagy csak kiváncsi ennél milyen volt a buli vagy vmi akkir biztosan megfogadja.
2017. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Le leszek pontozva, mert szerintem se általános, de engem a legkisebb mértékben sem zavart ez soha. Persze, tök jó megosztani a másikkal az élményeket, de minden apró szirszarról alapból nem szeretek cseverészni, így például egy tök jelentéktelen munka utáni sörözést sokszor eszembe se jutna elmesélni.


Amíg nem éltünk együtt sem írtunk azonnal a másiknak, hogy hová megyünk éppen, miért is kéne? Egyikünknek sincs ilyen helyzetjelentésre igénye, pléne nem neten vagy telefonon, szóval tök értelmetlennek tartom. Utólag, amikor meséltünk egymásnak arról, kivel mi történt, akkor szóbajött és elmeséltük, szerintem ez az alap.. Az olyan programokról szóltunk csak előre, ami előre megtervezett vagy esetleg több napos, de most egy délutáni spontán programot (ami velem is, vele is megesik) előre bejelenteni minek? Nem tartozik elszámolással az idejével. Sokszor most is elfelejt szólni, ha munka után elmegy valahová 2-3 órára, velem is előfordult már, egyetlen alkalommal se volt ebből tragédia.


Szerintem beszélj vele erről nyíltan és őszintén és adj időt, hogy adaptálódjon, ha valakinek nem ez az alap (mint nekem :)), akkor nem fog természetesen ráállni, kell idő, amíg megszokja az ember, hogy ez a másiknak fontos lehet. Én marha szerencsés vagyok szerintem, hogy a párom ugyanígy van ezzel, mert a legtöbben úgy látják szerintem, mint te. Nincs is ezzel baj, mert mások vagyunk, de ha alapból nem egyeznek az igények, akkor ha elmondod mennyit jelent ez neked, idővel biztosan belejön.

2017. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
SSoha nem zavart. Felnőtt, önálló ember, oda megy ahova akar. Most őszintén az én életemen mit változtat, hogy megiszik a haverokkal 1-2 sört? Nem vagyok az anyja. Plusz ez bizalom kérdése. Megcsalni úgy se fog, hülyeséget úgy se csinál akkor nem mindegy merre van? Nekem bőven elég ha 2 szóban elmondja, hogy ja amúgy itt meg ott volt. Számomra ez abszolút nem jelenti, hogy kizár az életéből. Mert nem én vagyok az egész élete. Egy kapcsolatban igen is legyenek olyan dolgok, amik nem a másikról szólnak. Kell mindenkinek ennyi függetlenség.
2017. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy úgy a normális (tizen X év együttélés után is), hogy ha én elmegyek valahova akkor elmondom hogy hova és kb.mikor jövök. Ha kések, akkor hazaszólok hogy tudja, hogy élek még és nem vették ki a szerveimet. Fordítva ugyanez.


Nem azért mert elszámolással tartozunk a máisknak hanem azért, hogy ne aggódjon a másik fél ha valaki késik 1-2 órát.

2017. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, valahogy en is igy gondolom, hogy ez a termeszetes. Egyaltalan nem az elszamolas miatt, es nekem is boven vannak programjaim nelkule, de mindig tudja, hogy merre jarok. Soha nem mondta semmire, hogy ne menjek, ugyanigy en se mondtam neki soha hogy valahova ne menjen, nem is all szandekomban. Csak maga az, hogy tudjak rola, hogy ne aggodjak, meg hat bevallom oszinten nem a szivem csucske az a szituacio sem, amikor esetleg masoktol hallom hogy a parom itt meg ott volt, en meg csak lesek, hogy igen?
2017. dec. 28. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mondd el ezt, amit itt leirtál nekünk. Biztosan megérti majd, h nem lenyomozni szeretnéd, csak rossz utólag hallani h mittomén volt egy tök jó buliban, neked meg nem is mesélte.
2017. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!