Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, miért annyira fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért annyira fontos, hogy tudjatok egy nő múltjáról?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretem őt, hűséges vagyok. Azt gondolnám ez elég. De egyszerűen nem hagyott békén azzal, hogy hányan voltak előtte. Én se kérdeztem, ő mesélt, hogy 2 barátnője volt, mással nem szexelt. Én mondtam neki, hogy ez szerintem mindenkinek a magánügye, de nem hagyta a témát, ezért rávágtam hogy 5. Ettől is leesett az álla, pedig a valóságban 3x ennyi volt. És voltak hülye dolgaim a múltban, de elmúlt. Szereztem elég tapasztalatot, nem bánok semmit. Ha csak egy lett volna, akkor se lenne semmi köze hozzá. Nem értem minek felfújni ezt a témát, ha egyébként nincs baj.

2018. febr. 16. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
36%
Mert vannak ilyen beteg emberek . Oruljon hogy tobb volt igy a vegere lehet meguntad a kalandozast . Dobnam a helyedben az ilyen tetut!
2018. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
45%
Hogyha a sajat parodnak nincs koze hozza, akkor kinek van? :D arrol nem is beszelve, hogy ekkora szam elegge kellemetlen egyreszrol, masreszrol pedig betegsegek kapcsan is felveti minimum egy kivizsgalas kerdeset. Elhiszem, hogy te nem banod a multat, de nem mas meg nem akar esetleg dolgokat osszeszedni a multadbol.
2018. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert a férfiak szeretnének olyan nőt maguk mellett tudni,aki 1 max 2 pasival volt.nekem volt vagy 50 nő akkor mind soroljam fel?az elsőket már nem is tudom hogy hívták😳
2018. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert a múltad határozza meg, hogy ki vagy. Nem csak szelektíven kell emlékezni... Vagy téged nem zavarna, ha a barátod 10 évet börtönben lett volna, valamilyen erőszakos bűncselekményért? Hiszen az is múlt.


Egyébként, ha azt gondolnád, hogy nem baj a legalább 15 szexpartner, akkor nem titkolnád.

2018. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
56%
Én is tudni szeretnék ilyen dolgokat. Az is te vagy. Ha valamilyen szinten hosszú távra tervezel egy csajjal, akkor szeretnéd tudni, hogyan élt előtted. Ha ő volt a gimi/fősuli legnagyobb kurvvája és havonta mással volt, akkor lesznek olyan pasik, akiknek nem fog beleférni. Mi lenne, ha kiderülne, hogy ő meg együttvolt 50 csajjal?
2018. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen egyetértek a 4. válaszolóval.


Egy jó párkapcsolat titka az őszinte nyílt kommunikáció BÁRMIRŐL, bármikor.

Ja, és nincsenek titkok a kapcsolatban.


Ha meg nem bánsz semmit, akkor miért vagy gyáva a szemébe mondani az igazat?


Az, hogy te mit gondolsz, az csak a te véleményed. NEM vagyunk egyformák.

2018. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%

Én ezzel úgy vagyok, hogyha megkérdezi, nem fogok hazudni és minden kérdésére válaszolok nyíltan, hiszen okkal érdekli és nem gondolom, hogy pont a párom előtt kéne titkolóznom.

Ha nem kérdez rá, akkor meg idővel elmondom magamtól azt, amit tudnia kéne, főleg ha hosszútávra tervezünk. Ez így normális szerintem, hiába a múltam és hiába csak a tiéd, ez határoz meg téged jelenleg, szóval még jó, hogy érdekli. :)

2018. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
43%
Mert a múltad is te vagy. Ha te sem éreznéd "gáznak" a 15 pasit, megmondtad volna neki. Én nem tudom miért nem lehet felvállalni, hogy igen, ez vagyok/voltam én.Ha emiatt nem jöttök összel, akkor így jártál, jobb ha most derül ki, ha neki ez nem fér bele, embere válogatja. De inkább alamuszi módon hazudtál, így indítasz egy kapcsolatot, hát szuper, gerinces ember vagy. Amúgy meg pont azok mondják, hogy "senkinek semmi köze a mások múltjához", akinek valami takargatnivalója van. Én is szeretném tudni, hogy a páromon átment e egy komplett focicsapat, vagy néhány tartós kapcsolata volt. Ismétlem, ha te sem tartanád kínosnak, szemrebbenés nélkül elmondtad volna az igazat (gondolom más múlbeli dolgaidról persze szívesen beszélsz, amire büszke vagy).
2018. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
24%
Figyeld most rossz példát mondok, de a prostituáltak mekkája vagyunk! Gyakorlatilag minden 5. nő a testéből él az országban, ki itthon ki külföldön. Ki örülne annak, ha mondjuk kiderülne a barátnőjéről, hogy egy pénzért szexelős egyén? Mondom ez vad példa , de ezért kell tudni igen is a másikról mindent, ha valakivel tervezel, ne akkor derüljenek ezek ki, amikor épp az oltár előtt álltok és bekiabál valaki a sorból, hogy béjbi jó voltál 2 éve, amikor még 15 ezerért seggbe toltalak...
2018. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
76%
Már megint ez a semmi köze duma. Dikk akár egy életet is leélhetnétek egymás mellet jó esetben(bár esélytelen ilyen értelmi szinttel) és semmi köze hozzá? Ez csak nekem hangzik groteszkül?
2018. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!