Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti is ,undorodtok’ ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is ,undorodtok’ ha a baratnőtök menstruál?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 22:10
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. 30/F
2020. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Fiúk!

Mi nem.

Üdv: a férfiak

2020. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem undorodnék a barátnőmtől, ha lenne.


F

2020. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig találkoztam is ott bőven vérrel, amikor születtek a gyerekeink.
2020. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ez természetes.

Ha attól undorodik, hogy néhány napig vérzel, akkor tulajdonképpen tőled undorodik?

2020. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt ilyesmi, amikor éppen volt kapcsolatom. Egyedül az alvadt "vér" szaga egy kicsit - nagyon - kellemetlen az orrnak, de csak annyira, mint egy nyáron izzadt figura a buszon vagy egy csöves a boltban a sorban előtted.
2020. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
6-os.. ha "szaga" van az már elég gáz ....
2020. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
7-es. Mert szerinted a vérnek nincs szaga?
2020. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
90%

Ti IS?? Van olyan "fiú/férfi", aki undorodik a nőtől, akit szeret, pusztán mert szerencsétlent így áldotta meg a sors, hogy minden hónapban menstruál?! Hát ez irtó gáz.

Én nem undorodom, ahogy egyik normális férfi sem a környezetemben.

2020. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

9.


Olyat ismertem inkább akinek a viselkedése volt undorító ilyen időben (nem kapcsolatból ismerem), és minden hónapban kihagyott egy hetet a munkahelyen meg úgy nagyjából minden más területen is erre hivatkozva. Ezt egy idő után nem tolerálják sehol, és mivel semmilyen papírja nincs erről, így igazából pár ilyen eset után ki is rúgták, még a toleránsabb, barátságosabb helyeken is. Olyan szinten használta ezt kibővóként és pajzsként a világon mindenre, amihez hasonlót csak a South Parkban láttam Erik Cartman esetében amikor éppen visszaél valami létező betegséggel vagy problémával. Tehát a viselkedés a problémásabb az ilyen eseteknél. Persze ez azért elég ritka.

2020. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!