Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kezelni a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kezelni a beteges féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert már lassan kezdek megőrülni. Azt hiszem már beteges a féltékenység ami bennem zajlik. Távkapcsolatban vagyok párommal. Sajnos csak minden második hétvégén tudunk találkozni. Az a legnagyobb problémám, hogy állandóan ellenőrizni akarom. Egy társkeresőn ismerkedtünk meg és hát valljuk be, ott nem egy valakivel beszélget vagy flörtöl az ember. Attól félek miután mi össze jöttünk, továbbra is flörtölget másokkal, esetleg intimebb jellegű képeket küld vagy fogad.. Beszéltem már vele erről, azt mondja ne aggódjak, szeret és szó sincs ilyesmiről. Valamiért mégis bujkál bennem a kisördög. Másik nagy problémám, hogy ezt senkivel nem tudom megbeszélni. Nincs kinek elmondjam ezt az egészet, nem tudom kiadni magamból mi bánt. (Ezért is írtam ide). Sajnos már csaltak meg.. lehet onnan maradt bennem ez a dolog. Tudom és tisztában vagyok vele, hogy bennem van a hiba, de mégis mihez kezdjek ezzel? Forduljak pszichológushoz? Hosszú távon ez még fog ölni..
2018. febr. 10. 16:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
33 évesek vagyunk.
2018. febr. 10. 16:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Győzd le az egód!
2018. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de mégis hogy kezdjem? Mit kell ilyenkor csinálni?
2018. febr. 10. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Biztos hogy mindent megtesz azért hogy legyen valakije melletted és ha megtalálja el is hagy érte


Ki ne találja már valaki hogy 2 hetente egy hétvége az párkapcsolat


Még alkalmi szexnek sem nevezhető

2018. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akit már csaltak meg, az hajlamosabb a féltékenységre. De ezzel inkább csak elriasztod, hiszen nem bízol meg benne.

Növeld az önbizalmad: veled van, téged választott.

Miért küldene intimebb képeket? Ha igen, nem tudsz tenni semmit, majd az idő eldönti.

Próbáld megbeszélni a környezetedből valakivel, aki ismer.

2018. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Addig mondj le a párkapcsolatrol mig le nem szoktál rola.
2018. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2018. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell kezelni. Én is féltékeny vagyok, de eddig még mindig volt rá okom. Ha méltó a másik a bizalomra, akkor nem vagyok. Te sem leszel, ne ostorozd magad ezen.
2018. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha idegeskedsz ha nem, ha téged akar akkor veled marad. Semmire sincs garancia. A féltékenység birtoklási vágy és önzés. Ne azért maradjon veled valaki mert szemmel tartod, hanem mert veled akar lenni.Viszont ha féltékenykedsz folyamatosan azzal azt üzenet neki hogy 1. nem vagy biztos magadban, görcsös ember vagy aki magát pótolhatónak gondolja 2. nem bízol meg benne és ez viszont baromira tud fájni a másik félnek. Főleg ha nem csinál semmit, kb mint az ártatlanság védelme. Ne kelljen már bizonygatni semmit.
2018. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tarts egy huszoneves szeretot. Vagy inkabb razd is le egyuttal az ertelmetlen tavkapcsolatot. En legalabbis ezt tennem...

N/34

2018. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!