Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet erre reagálni? Persze felmegy a pumpa bennem.

Figyelt kérdés

elmondom normálisan hogy mit látok h mit változtasson. Erre egyből támad hogy ő soha nem jó, ő a rossz és a sorsa hogy egyedül legyen. De én nem ezt mondtam.

Illetve ha mi szét mennénk akkor nem lenne senkije többé mert akkor az ő hibája h ez a kapcsolata is elromlott és a sorsa h egyedül legyen.


2020. júl. 31. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy ez a típus a véredet fogja szívni egy életen át. Én egyszer, de tényleg csak EGYETLEN EGYSZER leülnék vele beszélgetni erről, de úgy, hogy végighallgat, és nem hisztizik bele a mondanivalómba. Ha nem fogja fel, akkor szakítanék.
2020. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Miért állsz a sorsa útjába?
2020. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Úgy tűnik a párodnak önbizalomhiánya van, méghozzá eléggé. Valószínűleg depresszióra is hajlamos.

Rád is próbál hatni, hisz úgy gondolja, hogyha olyanokat mond, hogy neki nem lehet senkije utánad, ez a sorsa , bízik benne, hogy ezzel magához láncolhat.


Szerintem próbáld meg sokat dicsérni, akár csak ilyen apró dolgokkal, hogy pl. milyen jól áll neki a haja, milyen nőies stb.. ezekkel már picit növelsz az önbizalmán. Jó lenne megértetned vele, hogy ő intézi a sorsát. Pl. hogyha én dagadt vagyok és szeretnék karcsú lenni, de ezért nem teszek semmit, én is mondhatnám, hogy biztos ez az én sorsom, hogy kövér legyek. Pedig csakis rajtam múlik a dolog.


Ajánlanám neki a ,,Szorongástól az önbecsülésig” című könyvet. Nekem rengeteget segít. :) Szerintem vedd meg neki ajándékba, a Tesco-ban is lehet kapni.


Ha nem fog változtatni a felfogásán, csak még mélyebbre süllyed, depressziós is lehet jobban. Ha annyira eluralkodnak rajta ezek az érzések, akkor akár még öngyilkos is. Még most kell csírájában változtatnia, mert később csak nehezebb lesz.


Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok, el akarod-e hagyni vagy sem, de most még semmiképp ne hagyd magára, indítsd el a gyógyulás útján, hogy formalodjon a gondolkozása.


Remélem tudtam segíteni! :)

2020. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

nagyon sajnáltatja magát...kissé szánalmas.


és igen ahogy írták ő a véredet fogja szívni, sőt másképp zsarolni is fog.


Te viszont lehet, hogy szintén sajnálatból nem hagyod el...

2020. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valakihez nem illesz, és nem tekint rád társnak akkor minek erőlködsz vele?
2020. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért kell változnia? Miért akarod megváltoztatni? Miben? Mert ez a nem mindegy. Én sem örülnék, ha párom meg akarna változtatni.
2020. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
egy vérszívóval élsz együtt.. ami nem csak a véredet szívja, hanem az idődet is.
2020. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt valakivel, akivel nem illetek össze? Az emberek nem változnak, ebben kár reménykedni.
2020. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért?

Min kellene változtatnia?

Mióta érzed úgy, hogy neki változtatnia kell?

2020. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!