Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszél velem a vőlegényem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszél velem a vőlegényem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, az első 2 évet végig veszekedtük. Azóta nem veszekedtünk, de most betelt a pohár. Tegnap közösen nekiálltunk kaját csinálni ami nem teljesen úgy sikerült ahogy kellett volna. Rossz minőségű volt a bolti hús, porcot talált benne. És úgy el is ment az egész étvágyam, hogy azt néztem, hogy köpködi a szalvétába a kaját. Ma már nem volt gusztusom azt megenni. Voltunk valahol, majd utána mondtam menjünk el a helyi kajaldaba vegyünk valamit én fizetek. Képzeljétek el az eladó csaj valamit rosszul értett és 2000 Ft helyett 4000 Ftot fizettem és teljes más kaját kaptunk. Én meg akartam reklamálni amit nem hagyott. Mondtam akkor ő szóljon. Most nem azon a szaros 2000 fton de szerintem ez így nem fair. Beultunk a kocsiba azt mondja hát ő nem akart szólni mert nem égeti magát, még eddig mindig jó kaját adtak. Mondom de így 2x annyit fizettem. Azt mondja majd odaadja. Mondom nem kell nem azért mondtam, csak nem is ízlett amit helyette kaptunk. Elkezdett velem kiabálni, hogy nem volt kötelező ott enni ehettem volna a hűtőből a tegnapi kaját is. És hogy legközelebb nélkülem megy kajazni. Ez nekem annyira rosszul esett. Azóta sem beszéltünk és ez már több mint 4 órája volt. Nem szól hozzám, kint van a másik szobában. Én meg nem fogok bocsánatot kérni. Főleg, hogy én normalisan beszéltem vele. Nem szoktunk veszekedni nem tudom mire vélni ezt.
2020. júl. 31. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Most őszintén, mi a búbánatos vért vagytok ti együtt???!
2020. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
El vagytok jegyezve, de kommunikálni nem vagytok képesek egymással 5 éves kapcsolatban???? Ne házasodjatok így össze....
2020. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen feleslegesnek tűnik a kapcsolat. Gyakoriak az ilyenek? Van örömötök egymásban? Boldog vagy mellette?
2020. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
ez az esküvő remélem, hogy nem lesz megtartva.
2020. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem tud engedni csökönyösek vagytok, akkor teljesen ertelmetlen ez a kapcsolat. Teljesen mindegy kinek kene bocsanatot kerni olykor meg arra sincs szükseg csak leülni beszélgetni normálisan a másikkal es ott is teljesen mindegy ki kezdeményezi. En nem tudok úgy szeretni hogy haragszom. Remeljük Ti sem.
2020. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
92%
És 5 éve gyilkoljátok egymást? Nem vagytok ti százasok...
2020. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Egy nyamvad büfében vásárolt kaja ekkora feszkót okoz?

Mi lesz veletek,ha komolyabb megoldandó problémák adódnak az életben?

2020. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se sok értelme van ennek így. Ez azért nem olyan óriási dolog.


Mi azt tanultuk a párterápián, hogy az ilyen piszlicsáré dolgokon összeveszés soha nem az adott dologról szól. Nálatok sem a kajáról van itt szó, magyarul nincs értelme azon veszekedni. Azt kell kimondanotok, amit valójában éreztek, ez a hatékony, felnőtt kommunikáció alapja. És akkor onnan el lehet indulni megoldani a problémáitokat.


De csak ha akarjátok mindketten.

2020. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok rendesen. Ilyen apró problémát nem tudtok megfelelően kezelni, akkor nincs jövője a kapcsolatnak, és csak rosszabb lesz. Kár lenne megtartani az esküvőt is mert hamar válás lenne a vége.
2020. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem házasodnék. Az első 2 év csak veszekedés volt. Na, akkor kellett volna szétválni! Még nem késő most sem.
2020. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!