Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom kiakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom kiakadt, amiért nem lájkoltam az egyik posztját?

Figyelt kérdés
Amúgy mibdig lájkolom, ha kitesz valamit, most az egyszer nem...
2020. aug. 1. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális, hogy mindent "lájkolsz". Biztos, hogy ezt nem tini kapcsolatok témában akartad kiírni?
2020. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem az.

És gondolom, nem az a helyzet, hogy direkt nem lájkoltad. Bár ez akkor is kevés lenne a kiakadásra.

2020. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Az a nem normális hogy ezzel a kibas zott fészbukkal foglalkoztok.

Szoba sem àllnèk olyannal aki a Fb on lóg.

2020. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ó te szegény pára:D
2020. aug. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene egyáltalán bármit is lájkolnod? Ismerek olyan házaspárt, akik akkor lettek ismerősök facen, miután összeházasodtak. Elég gáz a párod, ha ilyeneken hisztizik, nem is szeretném tudni mit csinál, ha felhajtva hagyod a wc-ülőkét...
2020. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon unatkozhat a baratnőd,ha ilyen pitiáner dolgokkal foglalkozik a kapcsolatotokban.Ezt is csak azért csinálja,hogy igazolja mások felé "Nézzétek,olyan cuki a barátom,hogy az összes fényképemet kedveli.Ez is mutatja,hogy harmonikus kapcsolatban élünk". Egy 15 éves lány szintjén van.Az én párom se lájkolja minden képem,csak ami tényleg tetszik neki és ez oda vissza megy.


20/L

2020. aug. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem is férfi az aki a barátnője képeit, posztjait nem lájkolja!

Az egy utolsó féreg!

Hagyd ott!

2020. aug. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én se szoktam minden képét lájkolni, és szerintem ő sem az enyém.

Viszont az új profilképeket mindegyiket szoktuk. (Mondjuk mi leghamarabb kb 1 év után cserélünk.) De nincs sértődés, ha mondjuk csak egy hét után van csere vagy ilyesmi

2020. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint egy hét után van lájk vagy valami reakciós smiley
2020. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert ha felnőtt létedre (mivel a felnőtt párkapcsolatok témába írtad) 12 évessel jössz össze, az büntetendő. Ha annál idősebb a párod, akkor meg azért nem normális.
2020. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!