Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom míg együtt volt az exével neki minden képét, bejegyzését lájkolta, míg nekem egyet sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi olyan válaszra hogy ne a Facebook-on éljem az életem.
2019. márc. 31. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát pedig mondom, hogy ne a facebookon éld az életed. Lehet a csaj nyávogott neki, hogy likolgassa. Én tojok a facebookra, igaz nincs senkim, de akkor se likolgatnám a barátnőm dolgait ha lenne. Mert minek? Tökre felesleges dolgok, amiből MINT TE is, csak fölösleges problémát csinál az ember.
2019. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy nem akar soha többet úgy lebőgni, mint akkor, mikor szétmentek.

32/f

2019. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert nem hajszálra pontosan ugyanúgy bánik az ember a partnereivel, szerelmeivel, ettől még lehet nagyon jó a kapcsolatotok, te érzed hogy hogyan bánik veled.

Kedveskedik-e, figyel-e rád.

2019. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha sokat nyúzod, még belőled is lehet ex. :-)
2019. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az, ha megkérdezed tőle.
2019. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Felnőtt
2019. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Megunta, megváltozott, felnőtt. Válaszd ki a neked tetsző opciót.

Tinikorom végén volt egy szerelmem. Ment a lávcsi, cuksi, lájkolgatás meg ilyenek. Aztán szakítottunk és a következő lányoknál már nem érdekelt ez az egész. Ugyanúgy szerettem őket, csak már kinőttem ebből a lájkolgatásból.

2019. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Beleunt a dologba,még egy ilyet már nem fog csinálni.
2019. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a exe jobban tetszett neki ,büszke volt rá stb.. Te meg vagy egy gumi baba aki jobb mint a mariska..
2019. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!