Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud tanácsot adni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni? Mi hiányzik vajon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Randiztam pár napja egy lánnyal, aki elmondása szerint régóta szerelmes belém és ő is nagyon tetszik nekem. A randi sikerült, mindketten tetszettünk egymásnak, sokat beszélgettünk és megvolt a csók is. Aztán jött a második randi, minden oké volt asszem. A mai nap viszont van bennem egy érzés, miszerint valahogy kevés vagyok a kapcsolathoz, h talán nem jöttem be neki meg ilyenek. Igazán csak akkor érzem magunkat egy párnak, amikor együtt vagyunk rendesen, amint elbúcsúzunk és aztán csak pl.msnen beszélünk, már valami hiányzik az egészből. Nem tudom miért van ez így. És nem mondtam még neki nyíltan azt hogy szeretem, vártam a megfelelő pillanatra, de egyszerűen kimaradt. Ha valaki tud valami biztatót írni, vagy hogy vajon hol is a hiba, nagyon nagy segítség lenne.
2010. aug. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"elmondása szerint régóta szerelmes belém és ő is nagyon tetszik nekem"


A kettő azért nem egészen egyenrangú. Nem az volt a baj, hogy az egész dolog túl volt egy kicsit 'hype'-olva? Voltam már én is ilyen helyzetben, ott pont az rontotta el a varázsát, hogy túl sokat vártam tőle és/vagy a kettőnk között lévő dologtól.

2010. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Hogy túl sokat várok az egész dologtól és túl gyorsan
2010. aug. 3. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak kevés az önbizalmad,és amikor vele vagy akkor o táplálja!

így én is voltam régebb,h a kapcsolataim elején amíg nem adott konkrét jeleket h tényleg kellek neki addig én is úgy ereztem mind te,de ahogy egyre inkább összemelegedtünk úgy megoldódott ez a probléma,persze volt olyan is mikor jól ereztem és tényleg nem kelletem,de te nem vagy ebben a helyzetben ;)

20f

2010. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az önbizalmam háát, néha le tud nagyon is csökkenni

De most megnyugtattál valamennyire : )

2010. aug. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!