Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számára, akkor nem is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számára, akkor nem is volt komoly?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem a barátom fél éves kapcsolat után. Amíg együtt voltunk, úgy éreztem minden teljesen oké, ő kell nekem stb. Aztán ma,a randinkon előállt, hogy ugye felvették egy pesti gimibe (ezt eddig is tudtam) és koleszos lesz és úgyse lesz belőle semmi. Pedig előtte hónapokkal már megbeszéltük, hogy megpróbáljuk a távkapcsolatot, meg, hogy hétvégente találkozunk, de nagyon erősködött, hogy nem szeretné, ha ilyen lapos lenne és én hiába győzködtem, már már a szánalmasság szintjéig, ő szakított. És elég nyers volt. Azt se mondta, hogy bocs, meg azt se, hogy jó volt veled. Semmit. Teljesen kibuktam, mert egyáltalán nem ilyennek képzeltem. Egyrészt a szakítás oka és lebonyolítása miatt. Odaadó volt, romatikus, kreatív ragaszkodó. Én ezt a kapcsolatot teljesen komolyan vettem, szerelmes voltam belé, és a dolgok remekül alakultak. Aztán este feljöttem msn-re és elmondtam a dolgot az egyik barátnőmnek aki azt mondta, hogy ne mondjam vissza senkinek, de a volt barátom a kapcsolat vége felé már több vasat tartott a tűzben. Ez a barátnőm szavahihető. Most már nem vagyok annyira szomorú, csak csalódott: ennyire átvágtak volna? A legtöbb dolog színjáték volt? Vélemény?
2010. aug. 3. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. téged átbasztak

2. csak dugni akart

3. a pasid 1 hímringyó

2010. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

és én hiába győzködtem, már már a szánalmasság szintjéig,


szerintem ezt unta meg. Sose könyörögj, a női büszkeséged ne hagyd el.

2010. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem vok nő xD
2010. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ma győzködtem csak. egyébként ő mondta előtte, hogy persze, hogy együtt maradunk stb. csak most gondolta hirtelen meg magát.
2010. aug. 3. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen...

szabad kérdeznem, már lefeküdtetek ?

2010. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
stem csak azért járt veled h lmondhassa h volt 1 barátnője. a pasik 90%már ilyen diszkós meg egyéb köcsög akik csak dugni akarnak 1 éjjaszkát aztán csá szerencsére én nem ilyen vok
2010. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha csak ezért járt volna vele, akk nem húzta volna fél évig...-.- ugyanis 2 hetes kapcsolat után is elmondhatja h volt csaja nem ? ..ennyit erről
2010. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk le, ugyanis én ehhez még nem állok készen.
2010. aug. 3. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:

szimpi vagy :)


akkor itt a bibi

ugyanis megunt várni.

2010. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
erre is gondoltam, de akkor megint egy hazugság, mert ő mindgi kijelentette, hogy tud várni, tud várni. :S
2010. aug. 3. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!