Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nagyon sokat veszekszünk távkapcsolat, nem reagálja túl kicsit?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy nagyon sokat vagyunk távol egymástól, azt tudni kell hogy fotózás a kedvenc hobbim, és az egyik közösségi oldalon (youtu) ebből készült videóm alá írt egy női név, hogy "imádlak, nagyon jó" és szívecske. Amire én írtam hogy köszönöm, "like"-ltam meg szivecskéztem (úristen ahogy leírom a kérdést is csak pislogok) szóval erre még küldött (barátnőm szavait idézve, kettős szivecskéket, ami nem semmi azért - ahogy ő mondja) , a lényeg hogy ő neki ez nagyon rosszul esett, és én biztos ismerem stb. Elmondtam neki hogy nem tudom ki ő, lehet ismer de én biztos nem őt. És hogy hidjem el ez csak egy név nekem az internetről smemi jelentősége, de hogy én akkor minek adom alá a lovat és likolom be..meg válaszolok stb... , meséltem neki hogy régebben volt egy nő aki rám volt akaszkodva, és lehet ő van mögötte ki tudja. És mondja hogy szerinte ez az egész beteg, mire én mondtam neki, szerintem meg te vagy beteg, elmondtam normálisan hogy ez semmit nem jelent, és te mégis ki vagy ezen a butaságon akadva. Na és akkor az volt hogy én kiállok a nő mellett, és őt meg lebetegezem. Mire felhúzta magát, és "angolos" köszönés mellett azt mondta elment csavarogni majd jön. Na és ez volt olyan este 20h kor, majd fél egykor esik be hogy hát ő elment bulikázni, inni táncolni..és nagyon jó volt a buli stb.

Most ez mi? nem értem, nők is írjanak, mert kíváncsi vagyok. Igyekeztem mindent úgy leírni ahogy volt. Ennél a dolognál nekem is sok lett, és megmondtam neki nyugodtan mehet ma is bulizni inni...


2020. aug. 3. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Te kezdtél egy ilyen agyilag éretlen hisztis kislánnyal. Ha jót akarsz magadnak, akkor szakítasz vele.
2020. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

hű, képzeld mi lenne, ha puszilós arcot küldött volna


már bocs, de ez tini kategória

2020. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tulreagalta. Ha lenne pasim, és valamilyen tartalmat feltöltene az internetre, ami alá egy nő mindenféle szíveket írna, lehetséges, hogy egy picit féltékeny lennék, de próbálnám nem kimutatni és inkább örülni a sikerének.
2020. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne csodálkozz a reakción, ha nyilvánosan flörtölsz a neten! (Férfiként mondom.) A távkapcsolatok egyébként ritkán működnek.
2020. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell óvodásoknak jarni. Meg nem kell óvodásként viselkedni.

Én ilyen baromságon nem akadnék ki, de sem nekem, sem a páromnak nem jut eszébe másokat szivecskézni a neten. Mint a dedóban basszus. A 15 éves tinilanyok szivecskéznek egymásnak. Ez nem flört, hanem dedó.

2020. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvodásokkal járni*
2020. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

OMG WTF


Egy virtuális szív, könyörgöm! Egy lájk miatt képes elmenni sérelembulikázni?! Erős lábakon állhat a kapcsolat...

2020. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egyértelműen túlreagálja. Azt gondolom, hogy sokan akkor szoktak ennyire illogikusak lenni, ha amúgy sem érzik jól magukat a párkapcsolatban. Nem lehet, hogy valami más volt a gond, csak itt kapott szelepet? Lehet, hogy szeretné, ha elvinnéd bulizni vagy többet foglalkoznál vele?
2020. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki kéne szakadni a virtuális vilagból , és akkor nem lennének ilyen problémák.

Igen túlreagálja...

2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!